MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Marnie w Karkonoszach

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 17 lipca 2008, 20:09
Aktualizacja: Piątek, 18 lipca 2008, 16:15
Autor: JEN
W poniedziałek (14 lipca) drużyna seniorów Karkonoszy rozpoczęła treningi z udziałem tylko 12 zawodników. Obecnie zgłasza się na zajęcia więcej futbolistów. Jednak tuż przed sezonem jest nie najlepiej w tym zespole, w którym nie ma ani jednej „nowej twarzy”, a kilku zawodników szuka innych klubów.

Marcin Suchanecki, Łukasz i Mariusz Kowalscy chcą grać w Goerlitz i jeżdżą tam na testy. Nieformalny przywódca zespołu Tobiasz Kuźniewski i Marcin Wojtas chcą kontynuować naukę we Wrocławiu i szukają nowego klubu blisko tego miasta. W tej sytuacji wymienionych zawodników zastąpią byli juniorzy: Marcin Smolak, Patryk Kochan, Artur Hałka i Bartosz Gęca, którzy już w ubiegłym sezonie trenowali regularnie z seniorami.

Jak będzie się prezentować drużyna Karkonoszy w nowym zestawieniu przekonamy się na najbliższych dwóch sparingach rozegranych na stadionie przy ul. Lubańskiej. W czwartek (17 lipca) o godz. 16. nasi futboliści spotkają się z Motobi Kąty Wrocławskie. W sobotę (19 lipca) o godz. 17. rozegrają mecz z Kuźnią Jawor.

28 lipca Karkonosze pojadą na 10 – dniowy obóz do Pobierowa. Po powrocie zawodnicy będą trenowali na boisku przy ul. Złotniczej. Pierwszy mecz w IV lidze rozegrają z Olimpią w Kamiennej Górze 9 sierpnia.

Być może trener Leszek Dulat, podobnie jak w ubiegłym sezonie, skleci z zawodników trenujących obecnie w Karkonoszach niezły zespół. Wątpić jednak należy czy na miarę awansu, bo nie jest przecież cudotwórcą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Rok niespełnionych obietnic

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~lol 18-07-2008 4:21
Marcin KRup, Piotr Kochan jak juz cos :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ruszył proces sprawców tragedii drogowej

Chcą powtórki wyborów!

To grozi tragedią  

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
574
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%