MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Spartakiada Policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 7 lutego 2009, 12:16
Aktualizacja: 12:17
Autor: Mateusz Banaszak
Fot. Policja
Wczoraj, został rozegrany Turniej Halowy Piłki Nożnej w ramach policyjnej spartakiady o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze.

6 lutego 2009 roku w godzinach od 10.00 do 15.00 Turniej Halowy Piłki Nożnej .W rozgrywkach obok policjantów, udział wzięli również pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny policyjne reprezentowane przez policjantów z Komisariatu I Policji, z KP II, z Komisariatu Policji w Kowarach, pion policji kryminalnej, pion prewencji oraz drużyna reprezentująca Jeleniogórskie Stowarzyszenie Sportowe „Gwardia”. Łącznie w rozgrywkach wzięło ponad 60 zawodników.

Rozgrywki te wygrała drużyna policjantów z pionu kryminalnego, która otrzymała puchar ufundowany przez Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze – inspektora Zbigniewa Ciosmaka, drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Komisariat II Policji w Jeleniej Górze, która otrzymała puchar ufundowany przez Prezesa Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Sportowego „Gwardia” – Teofila Papierzańskiego, a trzecie policjanci z KP I. Za trzecie miejsce puchar ufundował przewodniczący Jeleniogórskiego Regionu IPA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji) – podinsp. Zbigniew Markowski.

Każdy mecz trwał 20 minut ( 2x 10) bez przerwy, a o zwycięstwie w grupie decydowała w kolejności:ilość zdobytych punktów,różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, bezpośredni pojedynek,losowanie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Minka na sobotni wieczór

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Czytelniczka: drogo i brudno

Skalne ławki pod Szrenicą

Śmierć na żwirowni

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Narodziny gnu białobrodych we wrocławskim zoo

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
281
Tak
38%
Nie
57%
Nie wiem
5%