MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Spartakiada Policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 7 lutego 2009, 12:16
Aktualizacja: 12:17
Autor: Mateusz Banaszak
Fot. Policja
Wczoraj, został rozegrany Turniej Halowy Piłki Nożnej w ramach policyjnej spartakiady o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze.

6 lutego 2009 roku w godzinach od 10.00 do 15.00 Turniej Halowy Piłki Nożnej .W rozgrywkach obok policjantów, udział wzięli również pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny policyjne reprezentowane przez policjantów z Komisariatu I Policji, z KP II, z Komisariatu Policji w Kowarach, pion policji kryminalnej, pion prewencji oraz drużyna reprezentująca Jeleniogórskie Stowarzyszenie Sportowe „Gwardia”. Łącznie w rozgrywkach wzięło ponad 60 zawodników.

Rozgrywki te wygrała drużyna policjantów z pionu kryminalnego, która otrzymała puchar ufundowany przez Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze – inspektora Zbigniewa Ciosmaka, drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Komisariat II Policji w Jeleniej Górze, która otrzymała puchar ufundowany przez Prezesa Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Sportowego „Gwardia” – Teofila Papierzańskiego, a trzecie policjanci z KP I. Za trzecie miejsce puchar ufundował przewodniczący Jeleniogórskiego Regionu IPA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji) – podinsp. Zbigniew Markowski.

Każdy mecz trwał 20 minut ( 2x 10) bez przerwy, a o zwycięstwie w grupie decydowała w kolejności:ilość zdobytych punktów,różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, bezpośredni pojedynek,losowanie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

O rozpadających się górach

Udany Piknik Strzelecki

Świętują Niepodległość

Motocykliści dla Niepodległej

Studium na początek

Marcin Wyrostek patriotycznie

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
828
Tak
63%
Nie
30%
Nie wiem
7%