MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

IV odsłona ligi okręgowej

Wiadomości: Okręgówka
Czwartek, 28 sierpnia 2008, 13:49
Aktualizacja: 17:13
Autor: Mateusz Banaszak
Rusza czwarta już kolejka popularnej "okręgówki" Jakie wyniki przyniesie? Jak spiszą się podopieczni Marka Herzberga? Czy dotychczasowi wygrani, potwierdzą swoją dominację w starciu ze słabszymi drużynami? Na te i inne pytania, odpowiedź poznamy już w ten weekend

Sparta, która na wyjeździe straciła aż osuem bramek, tym razem na własnym boisku, zmierzy się z zajmującą wysoką lokatę – Granicą Bogatynia. Granica nie powinna mieć większych problemów, w tym meczu, zwłaszcza że Sparta jeszcze nie zdążyła wyciągnąc wniosków po wysokiej środowej porażce, mając bardzo duże kłopoty w formacji defensywnej.

Umocnił się Twardy ze Świętoszowa, który pewnie zmierza po kolejne punkty. Na drodze piłkarzy ze Świętoszowa, tym razem stanie ostatnia drużyna tabeli – Włókniarz Mirsk. Miejmy nadzieję że w tym meczu nie padnia „ dwucyfrówka” choć z pewnością kibicego Twardego na to czekają.

Czarni Lwówek na własnym boisku, zagrają z Bobrzanami. Po porażce Czarnych w Nowogrodźcu i Bobrzan z Twardym obydwie ekipy będą chciały uzupełnić stracone punkty.

Co zrobi Lotnik? Lotnik odbił się od dna i to w jakim stylu. Przy wygranej 8:4 jego passa musi trwać. Jeżowianie polepszyli swoją grę szczególnie w ataku, nadrabiali skuteczność i poprawiali zgranie zespołu. Ta gra może się podobać wszystkim kibicom, miejmy nadzieję , że nie będzie to jedyny taki mecz podopiecznych Marka Herzberga w tym sezonie i w starciu z Olimpią, pokażą że wysoka wygrana nie była przypadkiem.

Aktualny lider – GKS Raciborowice, jedzie po punkty do nieźle spisującego się Orła w Lubawce. GKS mimo przodownictwa i wygranych, jeśli przystąpi do meczu zbyt pewny siebie, możę przegrać bo Orzeł pokazał już, że nie jest „chłopcem do bicia”

Podniosła się drużyna Cosmosu Radzimów. Piłkarze pokazali kawałek dobrego futbolu, wygrywając zaskakująco z Nysą w końcu przerywając złą passę. Tym razem zawodnicy z Radzimowa zmierzą się z Piastem Zawidów

W sobotę 30 sierpnia:

Czarni Lwówek Śląski – Bobrzanie Bolesławiec 17:00
Gryf Gryfów Śląski – Chrobry Nowogrodziec 17:00
Nysa Zgorzelec – Łużyce Lubań 11:00
Lotnik Jeżów Sudecki – Olimpia Kowary 17:00

W niedzielę 31 sierpnia:

Sparta Zebrzydowa - Granica Bogatynia 11:00
Twardy Świętoszów – Włókniarz Mirsk 16:00
Piast Zawidów – Cosmos Radzimów 13:00
Orzeł Lubawka – GKS Raciborowice 17:00

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Potrącenie na pasach

200 pieczątek w 24 godziny

Minister Zalewska o wyborach i edukacji

Finał "Teatrrrałek 2019"

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Słoneczny festyn w Jeżowie Sudeckim

Rajd zdewastował las?

Co z farmą fotowoltaiczną?

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
284
Tak
50%
Nie
45%
Nie mam zdania
5%