MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Znamy dokładny terminarz IV ligi

Wiadomości: IV liga piłkarska
Czwartek, 12 lipca 2018, 16:39
Aktualizacja: Niedziela, 15 lipca 2018, 13:17
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na weekend – 11 i 12 sierpnia zaplanowano pierwszą kolejkę grupy zachodniej piłkarskiej IV ligi. Zarówno Karkonosze Jelenia Góra, jak i Olimpia Kowary powalczą na wyjazdach. Pierwsi zagrają ze Spartą Rudna, drudzy z Górnikiem Złotoryja.

Terminarz IV ligi – grupa zachodnia:

1. kolejka (11-12 sierpnia)
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Orkan Szczedrzykowice
Górnik Złotoryja – Olimpia Kowary
Victoria Ruszów – Chrobry II Głogów
Prochowiczanka Prochowice – AKS Strzegom
Sparta Rudna – Karkonosze Jelenia Góra
Odra Ścinawa – Sparta Grębocice
Włókniarz Mirsk – Stal Chocianów
Orla Wąsosz – Apis Jędrzychowice

2. kolejka (18-19 sierpnia)
Orkan Szczedrzykowice – Apis Jędrzychowice
Stal Chocianów – Orla Wąsosz
Sparta Grębocice – Włókniarz Mirsk
Karkonosze Jelenia Góra – Odra Ścinawa
AKS Strzegom – Sparta Rudna
Chrobry II Głogów – Prochowiczanka Prochowice
Olimpia Kowary – Victoria Ruszów
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Górnik Złotoryja

3. kolejka (25-26 sierpnia)
Górnik Złotoryja – Orkan Szczedrzykowice
Victoria Ruszów – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Prochowiczanka Prochowice – Olimpia Kowary
Sparta Rudna – Chrobry II Głogów
Odra Ścinawa – AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk – Karkonosze Jelenia Góra
Orla Wąsosz – Sparta Grębocice
Apis Jędrzychowice – Stal Chocianów

4. kolejka (1-2 września)
Orkan Szczedrzykowice – Stal Chocianów
Sparta Grębocice – Apis Jędrzychowice
Karkonosze Jelenia Góra – Orla Wąsosz
AKS Strzegom – Włókniarz Mirsk
Chrobry II Głogów – Odra Ścinawa
Olimpia Kowary – Sparta Rudna
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Prochowiczanka Prochowice
Górnik Złotoryja – Victoria Ruszów

5. kolejka (8-9 września)
Victoria Ruszów – Orkan Szczedrzykowice
Prochowiczanka Prochowice – Górnik Złotoryja
Sparta Rudna – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Odra Ścinawa – Olimpia Kowary
Włókniarz Mirsk – Chrobry II Głogów
Orla Wąsosz – AKS Strzegom
Apis Jędrzychowice – Karkonosze Jelenia Góra
Stal Chocianów – Sparta Grębocice

6. kolejka (15-16 września)
Orkan Szczedrzykowice – Sparta Grębocice
Karkonosze Jelenia Góra – Stal Chocianów
AKS Strzegom – Apis Jędrzychowice
Chrobry II Głogów – Orla Wąsosz
Olimpia Kowary – Włókniarz Mirsk
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Odra Ścinawa
Górnik Złotoryja – Sparta Rudna
Victoria Ruszów – Prochowiczanka Prochowice

7. kolejka (22-23 września)
Prochowiczanka Prochowice – Orkan Szczedrzykowice
Sparta Rudna – Victoria Ruszów
Odra Ścinawa – Górnik Złotoryja
Włókniarz Mirsk – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orla Wąsosz – Olimpia Kowary
Apis Jędrzychowice – Chrobry II Głogów
Stal Chocianów – AKS Strzegom
Sparta Grębocice – Karkonosze Jelenia Góra

8. kolejka (29-30 września)
Orkan Szczedrzykowice – Karkonosze Jelenia Góra
AKS Strzegom – Sparta Grębocice
Chrobry II Głogów – Stal Chocianów
Olimpia Kowary – Apis Jędrzychowice
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Orla Wąsosz
Górnik Złotoryja – Włókniarz Mirsk
Victoria Ruszów – Odra Ścinawa
Prochowiczanka Prochowice – Sparta Rudna

9. kolejka (6-7 października)
Sparta Rudna – Orkan Szczedrzykowice
Odra Ścinawa – Prochowiczanka Prochowice
Włókniarz Mirsk – Victoria Ruszów
Orla Wąsosz – Górnik Złotoryja
Apis Jędrzychowice – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Stal Chocianów – Olimpia Kowary
Sparta Grębocice – Chrobry II Głogów
Karkonosze Jelenia Góra – AKS Strzegom

10. kolejka (13-14 października)
Orkan Szczedrzykowice – AKS Strzegom
Chrobry II Głogów – Karkonosze Jelenia Góra
Olimpia Kowary – Sparta Grębocice
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Stal Chocianów
Górnik Złotoryja – Apis Jędrzychowice
Victoria Ruszów – Orla Wąsosz
Prochowiczanka Prochowice – Włókniarz Mirsk
Sparta Rudna – Odra Ścinawa

11. kolejka (20-21 października)
Odra Ścinawa – Orkan Szczedrzykowice
Włókniarz Mirsk – Sparta Rudna
Orla Wąsosz – Prochowiczanka Prochowice
Apis Jędrzychowice – Victoria Ruszów
Stal Chocianów – Górnik Złotoryja
Sparta Grębocice – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra – Olimpia Kowary
AKS Strzegom – Chrobry II Głogów

12. kolejka (27-28 października)
Orkan Szczedrzykowice – Chrobry II Głogów
Olimpia Kowary – AKS Strzegom
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra
Górnik Złotoryja – Sparta Grębocice
Victoria Ruszów – Stal Chocianów
Prochowiczanka Prochowice – Apis Jędrzychowice
Sparta Rudna – Orla Wąsosz
Odra Ścinawa – Włókniarz Mirsk

13. kolejka (3-4 listopada)
Włókniarz Mirsk – Orkan Szczedrzykowice
Orla Wąsosz – Odra Ścinawa
Apis Jędrzychowice – Sparta Rudna
Stal Chocianów – Prochowiczanka Prochowice
Sparta Grębocice – Victoria Ruszów
Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Złotoryja
AKS Strzegom – BKS Bobrzanie Bolesławiec
Chrobry II Głogów – Olimpia Kowary

14. kolejka (10-11 listopada)
Orkan Szczedrzykowice – Olimpia Kowary
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Chrobry II Głogów
Górnik Złotoryja – AKS Strzegom
Victoria Ruszów – Karkonosze Jelenia Góra
Prochowiczanka Prochowice – Sparta Grębocice
Sparta Rudna – Stal Chocianów
Odra Ścinawa – Apis Jędrzychowice
Włókniarz Mirsk – Orla Wąsosz

15. kolejka (17-18 listopada)
Orla Wąsosz – Orkan Szczedrzykowice
Apis Jędrzychowice – Włókniarz Mirsk
Stal Chocianów – Odra Ścinawa
Sparta Grębocice – Sparta Rudna
Karkonosze Jelenia Góra – Prochowiczanka Prochowice
AKS Strzegom – Victoria Ruszów
Chrobry II Głogów – Górnik Złotoryja
Olimpia Kowary – BKS Bobrzanie Bolesławiec

16. kolejka (24-25 listopada)
Orkan Szczedrzykowice – BKS Bobrzanie Bolesałwiec
Olimpia Kowary – Górnik Złotoryja
Chrobry II Głogów – Victoria Ruszów
AKS Strzegom – Prochowiczanka Prochowice
Karkonosze Jelenia Góra – Sparta Rudna
Sparta Grębocice – Odra Ścinawa
Stal Chocianów – Włókniarz Mirsk
Apis Jędrzychowice – Orla Wąsosz

Ogłoszenia

Czytaj również

Rezerwy Miedzi pokonane!

Pub Gol pokonał Chmielankę

Kto z kim w Pucharze Polski?

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Lio 21-07-2018 19:07
Wstyd że Jelenia Góra ma klub IV ligowy !!! Przecież tam grają prawie same wsie.
~18 sqandal 26-07-2018 11:28
…... i te < wsie > dokopują tym niby pilkarzykom z Karkonoszy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podgórzyn chce wyjść z KSWiK

W obiektach Sudeckiego Gwarka Walońskiego

Będą piękne widoki ze Zbójeckich Skał

Sprawdzian z beniaminkiem

Terminarz jeleniogórskiej A–klasy

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
818
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%