Zalogowanych: 14

Jelenia Góra: Strzelanina przy Lubańskiej!

Niedziela, 21 kwietnia 2024, 0:54
Aktualizacja: 1:07
Bardzo wysokim zwycięstwem drużyny Victorii Jelenia Góra zakończył się mecz 21. kolejki ligi okręgowej przeciwko zespołowi ze Starych Jaroszowic.

Faworytem meczu byli jeleniogórzanie. Na boisku spotkali się wszakże ósma z piętnastą siłą ligowej tabeli. Jak się okazało wynik pojedynku ustalony został do przerwy, a gospodarze podejmujący swoich rywali na boisku przy ulicy Lubańskiej od samego początku narzucili wysokie tempo. Po 45 minutach po dubletach Gabriela Walczaka i Mykhailo Krytskiego oraz trafieniu Maksymiliana Denisa było 5:0 i takim rezultatem finalnie zakończyła się ta konfrontacja.

Victoria Jelenia Góra - KS Stare Jaroszowice 5:0 (5:0)

Victoria: Orłowski, Chorągwicki, Drewniowski, Dudek, Kłak (87' Tomaszewski), Krytskyi (85' Panasiuk), Denis (75' Stachowicz), Radziwan, Słobodzian, Załupka (55' Antos), Walczak.