MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zapowiedź V kolejki A–klasy

Wiadomości: A-klasa
Piątek, 12 września 2008, 12:28
Aktualizacja: 12:29
Autor: Mateusz Banaszak
Piąta kolejka zmagań A–klasy zapowiada się bardzo ciekawie. Zaczynając od największego pechowca poprzedniej kolejki – Woskar zmierzy się z Piastem Bolków, który jak na razie przegrał tylko raz i to po własnej bramce samobójczej. Ciężkie zadanie czeka piłkarzy z Wojcieszyc, którzy z meczu na mecz, mają co raz większe kłopoty ze skutecznością

Ciekawie będzie w Podgórzynie, do którego przyjedzie szczęsliwiec ostatnich kolejek – Pub Gol. Mecz powinien stać na wysokim poziomie, bo obydwa zespoły wyrastają na największe niespodzianki tego sezonu. Oby forma obydwu drużyn, utrzymała się przez cały sezon, wtedy będziemy mogli bić brawa zarówno piłkarzom z Jeleniej Góry, którzy szczęśliwie ale zasłużenie wygrywają i futbolistom z Podgórzyna, którzy udowadniają, że dzika karta, jaką podarował im OZPN nie poszła na marne. Spotkanie pomiędzy tym drużynami wywołuje wiele emocji, których z pewnością nie zabraknie na świetnie przygotowanej murawie w Podgórzynie.

Jeleniogórska drużyna pod wodzą Dariusza Michałka musi się w końcu przebudzić. Od porażki z Piastem, Chojnik nie może się pozbierać. Ciepliczanie, chcąc myśleć o wygranej muszą ustawić szczelniejszą obronę, bo dziesięć straconych bramek w dwóch meczach, to o wiele za dużo, aby myśleć o pozytywnym rezultacie. Tym razem, Chojnik zmierzy się z Victorią Czadrów, która w końcu odbiła się od dna.

Piast Dziwiszów jedzie do Janowic Wielkich, aby zmierzyć się z miejscowym Rudawym, który nie może ostatniego spotkania zaliczyć do udanego. Ponadto, piłkarze ci muszą zagrać o niebo lepiej niż w spotkaniu z Piastem Bolków, bo goście z pewnością pokuszą się o dwucyfrówkę, mając efektownych i efektywnych napastników. Podopieczni Artura Sety, nie mają sentymentów i z daleka widać, że interesuje ich tylko zwycięstwo i awans do okręgówki, po który jak narazie, pewnie zmierzają.

Drugi pretendent do awansu – Orzeł Wojcieszów, jedzie do Sędzisławia, gdzie nie powinien mieć większych problemów z ograniem beniaminka.

Woskar Szklarska Poręba – Piast Bolków godz.14:00
Mitex Podgórzyn – Pub Gol Jelenia Góra godz.15:00
Orzeł Mysłakowice – Gambit Chełmsko Śląskie godz.15:00
Lesk Sędzisław – Orzeł Wojcieszów godz.15:00
Chojnik Jelenia Góra – Victoria Czadrów godz. 11:00
Pogoń Świerzawa – KS Łomnica godz.15:00
Rudawy Janowice Wielkie – Piast Dziwiszów godz. 11:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Maciejowa zwycięska

To dzieje się naprawdę!

Domagają się odwołania J. Szlachty

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ed 13-09-2008 9:35
a może coś o grupie drugiej

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

UKS Pieńsk z pucharem Sport Evo

Powstanie nowe rondo?

Dyktando z "ucztą zmysłów"

Szpital na krawędzi!

"Wybierzmy prezydenta, który nie będzie dzielił"

Sonda

Rząd przyznaje, że pomimo 500+ dzietność spada. Czy to świadczenie zlikwidować?

Oddanych
głosów
1196
Tak
59%
Nie
37%
Nie wiem
4%