Czytających: 11309

IV liga: Zaległy bój dla faworyta

Niedziela, 25 lutego 2024, 0:49
Aktualizacja: Niedziela, 25 lutego 2024, 1:13
W sobotni wieczór na terenie obiektu w Strzegomiu odbył się zaległy mecz 16. kolejki Koleje Dolnośląskie IV ligi pomiędzy Klubem Sportowym Łomnica, a liderem tabeli - Słowianinem Wolibórz. Spotkanie Dawida z Goliatem zakończył się wygraną faworyta.

Słowianin był zespołem lepszym, ale na pierwszego gola musiał poczekać do 33. minuty, kiedy to do sieci piłkę skierował Oskar Trzepacz. Było to jedyne trafienie w pierwszych 45 minutach. Kolejne gole, a było ich całkiem sporo zanotowane zostały dopiero w ostatnich 20 minutach starcia. Na 2:0 podwyższył w 70. minucie Oskar Trzepacz, a później do sieci trafiali jeszcze Szymon Tragarz i dwukrotnie Damian Celuch.

Klub Sportowy Łomnica - Słowianin Wolibórz 0:5 (0:1)

Łomnica: Biernat, Salamon, Okowiński, Turczyk, Jałgiejczuk, Aleksiejew, Zaleszczyk, Cieślik, Gorczyca, P. Habasiński, Kucharczyk. Faderowicz, D. Habasiński, Juszczyk, Kapusta, Trząsalski, Woliński, Maćkowski, Woźny.