MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zagrają piłkarze z niższych lig

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 9 listopada 2012, 12:23
Aktualizacja: 12:24
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Przed piłkarzami występującymi w klasach A i B kolejne starcia o ligowe punkty. Spotkania zaplanowano na najbliższą niedzielę 11 listopada.

Klasa A

Grupa I
Victoria Czadrów - Pagaz Krzeszów 11 listopada, 11:00
Orzeł Lubawka - Orzeł Wojcieszów 11 listopada, 11:00
Dolomit Pisarzowice - Czarni Strzyżowiec 11 listopada, 11:00
Lechia Piechowice - Chojnik Jelenia Góra 11 listopada, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Piast Bolków 11 listopada, 11:00
KS Łomnica - Woskar Szklarska Poręba 11 listopada, 11:00
Orzeł Mysłakowice - Nysa Wolbromek 11 listopada, 11:00

Grupa II
Włókniarz Leśna - Górnik Węgliniec 11 listopada, 14:00
LZS Kościelnik - LZS Radostów 11 listopada, 14:00
LZS Porajów-Kopaczów - Olsza Olszyna Lubańska 11 listopada, 14:00 (w Bogatyni)
Chmielanka Chmieleń - Błękitni Studniska Dolne 11 listopada, 11:00 (w Lubomierzu)
Skalnik Rębiszów - Gryf Gryfów Śląski 11 listopada, 14:00
Orliki Węgliniec - Pogoń Markocice 11 listopada, 14:00 (w Czerwonej Wodzie)
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów 11 listopada, 14:00

Grupa III
Olimpia Jędrzychowice - GKS Raciborowice 11 listopada, 11:00
LZS Brzeźnik - LKS Ocice 11 listopada, 14:00
KS Stare Jaroszowice - Iskra Łagów 11 listopada, 14:00
LKS Dobra - Sparta Zebrzydowa 11 listopada, 11:00
GKS Iwiny - KS Łąka (k. Bolesławca) 11 listopada, 11:00
Cosmos Milików - Hutnik Pieńsk 11 listopada, 11:00 (w Nowogrodźcu) GKS Tomaszów Bolesławiecki - LZS Łaziska 11 listopada, 11:00

Grupa B

Grupa I
Potok Karpniki - Czarni Przedwojów 11 listopada, 11:00
Bóbr Opawa - Lesk Sędzisław 11 listopada, 11:00
Gnejs Ogorzelec - Orły Lipienica 11 listopada, 11:00
Uran Okrzeszyn - Bóbr Marciszów 11 listopada, 11:00
Spójnia Sady - Dragon Miszkowice 11 listopada, 11:00
LZS Janiszów - Amfibolit Leszczyniec 11 listopada, 11:00

Grupa II
Hottur Borowice - Halniak Miłków 11 listopada, 14:00
Sokół Sokołowiec - Juvenia Rybnica 11 listopada, 14:00
Pub Gol II Jelenia Góra - Rudawy Janowice Wielkie 11 listopada, 14:00
LZS Kostrzyca - KS Maciejowa 11 listopada, 14:00
GLKS Czernica - Lotnik II Jeżów Sudecki 11 listopada, 14:00
Karpatia Karpacz - Bobry Wojanów 11 listopada, 14:00
Pauzuje Olimpia II Kowary

Grupa III
Pogoń Wleń - Sudety Giebułtów 11 listopada, 14:00
Bazalt Wojciechów - LZS Radogoszcz 11 listopada, 14:00
Rolnik Rząsiny - Włókniarz II Mirsk 11 listopada, 14:30
Olsza II Olszyna Lubańska - LZS Zaręba 11 listopada, 13:00
Pauzują: Fatma Pobiedna, LZS Henryków, LZS Pisarzowice

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pożar budynku przy Kilińskiego

Halniak nie skorzystał z szansy

Bez punktów ze Strzegomia

Jubileusz strażników miejskich

Miejskie derby dla Victorii

Karkonosze ze Stalą, Lotnik z AKS–em

Zagłębie pokonane!

Marzena Machałek o programie PiS

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
585
Tak
80%
Nie
16%
Nie mam zdania
4%