MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Zaczyna B klasa

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 18 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 18 sierpnia 2006, 22:59
Autor: Agnieszka Rafińska
W najbliższą weekend, 19-20 sierpnia, zaczynają się rozgrywki B klasy.

Wśród zespołów rozpoczynających sezon znalazły się drużyny z Jeleniej Góry - KKS i Chojnik.

Debiutujący w B klasie KKS w ostatnim meczu przed inauguracją sezonu, uległ Czarnym Strzyżowiec 1:3. Podopieczni Igora Demianienki są wielką niewiadomą tych rozgrywek, tak jak kolejna nowa ekipa z tej samej klasy rozgrywkowej - Chojnik. Póki co nie znamy ani trenera ani piłkarzy występujących w tej drużynie. Być może jest to kamuflaż, aby udowodnić, że reaktywacja klubu była strzałem w dziesiątkę.

Spotkanie KKS-u z Pogionią Wleń odbędzie się w sobotę o godzinie 17.00 przy ulicy Podchorążych. Natomiast Chojnik podejmie KS Pasiecznik w niedzielę o godzinie 11.00 w Parku Norweskim.

Poniżej prezentujemy terminarz rozgrywek rundy jesiennej:

<b>Klasa B - Grupa I</b>

<b>1 Kolejka 27.08.2006</b>
Uran Okrzeszyn -Dragon Miszkowice
Bóbr Marciszów -Amfibolit Leszczyniec
Dolomit Pisarzowice -Orzeł Ii Mysłakowice
L.Z.S. Łomnica Ii -L.Z.S. Kostrzyca
Potok Karpniki -Lesk Sędzisław
L.Z.S. Lipa -Czarni Przedwojów

<b>2 Kolejka 03.09.2006</b>
Dragon Miszkowice -Czarni Przedwojów
Lesk Sędzisław -L.Z.S. Lipa
L.Z.S. Kostrzyca -Potok Karpniki
Orzeł Ii Mysłakowice -L.Z.S. Łomnica Ii
Amfibolit Leszczyniec -Dolomit Pisarzowice
Uran Okrzeszyn -Bóbr Marciszów

<b>3 Kolejka 10.09.2006</b>
Bóbr Marciszów -Dragon Miszkowice
Dolomit Pisarzowice -Uran Okrzeszyn
L.Z.S. Łomnica Ii -Amfibolit Leszczyniec
Potok Karpniki -Orzeł Ii Mysłakowice
L.Z.S. Lipa -L.Z.S. Kostrzyca
Czarni Przedwojów -Lesk Sędzisław

<b>4 Kolejka 17.09.2006</b>
Dragon Miszkowice -Lesk Sędzisław
L.Z.S. Kostrzyca -Czarni Przedwojów
Orzeł Ii Mysłakowice -L.Z.S. Lipa
Amfibolit Leszczyniec -Potok Karpniki
Uran Okrzeszyn -L.Z.S. Łomnica Ii
Bóbr Marciszów -Dolomit Pisarzowice

<b>5 Kolejka 24.09.2006</b>
Dolomit Pisarzowice -Dragon Miszkowice
L.Z.S. Łomnica Ii -Bóbr Marciszów
Potok Karpniki -Uran Okrzeszyn
L.Z.S. Lipa -Amfibolit Leszczyniec
Czarni Przedwojów -Orzeł Ii Mysłakowice
Lesk Sędzisław -L.Z.S. Kostrzyca

<b>6 Kolejka 01.10.2006</b>
Dragon Miszkowice -L.Z.S. Kostrzyca
Orzeł Ii Mysłakowice -Lesk Sędzisław
Amfibolit Leszczyniec -Czarni Przedwojów
Uran Okrzeszyn -L.Z.S. Lipa
Bóbr Marciszów -Potok Karpniki
Dolomit Pisarzowice -L.Z.S. Łomnica Ii

<b>7 Kolejka 08.10.2006</b>
L.Z.S. Łomnica Ii -Dragon Miszkowice
Potok Karpniki -Dolomit Pisarzowice
L.Z.S. Lipa -Bóbr Marciszów
Czarni Przedwojów -Uran Okrzeszyn
Lesk Sędzisław -Amfibolit Leszczyniec
L.Z.S. Kostrzyca -Orzeł Ii Mysłakowice

<b>8 Kolejka 15.10.2006</b>
Dragon Miszkowice -Orzeł Ii Mysłakowice
Amfibolit Leszczyniec -L.Z.S. Kostrzyca
Uran Okrzeszyn -Lesk Sędzisław
Bóbr Marciszów -Czarni Przedwojów
Dolomit Pisarzowice -L.Z.S. Lipa
L.Z.S. Łomnica Ii -Potok Karpniki

<b>9 Kolejka 22.10.2006</b>
Potok Karpniki -Dragon Miszkowice
L.Z.S. Lipa -L.Z.S. Łomnica Ii
Czarni Przedwojów -Dolomit Pisarzowice
Lesk Sędzisław -Bóbr Marciszów
L.Z.S. Kostrzyca -Uran Okrzeszyn
Orzeł Ii Mysłakowice -Amfibolit Leszczyniec

<b>10 Kolejka 29.10.2006</b>
Dragon Miszkowice -Amfibolit Leszczyniec
Uran Okrzeszyn -Orzeł Ii Mysłakowice
Bóbr Marciszów -L.Z.S. Kostrzyca
Dolomit Pisarzowice -Lesk Sędzisław
L.Z.S. Łomnica Ii -Czarni Przedwojów
Potok Karpniki -L.Z.S. Lipa

<b>11 Kolejka 05.11.2006</b>
L.Z.S. Lipa -Dragon Miszkowice
Czarni Przedwojów -Potok Karpniki
Lesk Sędzisław -L.Z.S. Łomnica Ii
L.Z.S. Kostrzyca -Dolomit Pisarzowice
Orzeł Ii Mysłakowice -Bóbr Marciszów
Amfibolit Leszczyniec -Uran Okrzeszyn

============================================

<b>Klasa B - Grupa II</b>

<b>1 Kolejka 20.08.2006</b>
Hottur Borowice -Metgum Podgórzyn
Chojnik Jelenia Góra -K.S. Pasiecznik
L.Z.S. Dobków -K.S. Maciejowa
K.K.S. Jelenia Góra -Pogoń Wleń
Sokół Sokołowiec -Juvenia Rybnica
Czarni Strzyżowiec -Bazalt Wojciechów
U.K.S. 06 Sosnówka -Bobry Wojanów

<b>2 Kolejka 27.08.2006</b>
Metgum Podgórzyn -Bobry Wojanów
Bazalt Wojciechów -U.K.S. 06 Sosnówka
Juvenia Rybnica -Czarni Strzyżowiec
Pogoń Wleń -Sokół Sokołowiec
K.S. Maciejowa -K.K.S. Jelenia Góra
K.S. Pasiecznik -L.Z.S. Dobków
Hottur Borowice -Chojnik Jelenia Góra

<b>3 Kolejka 03.09.2006</b>
Chojnik Jelenia Góra -Metgum Podgórzyn
L.Z.S. Dobków -Hottur Borowice
K.K.S. Jelenia Góra -K.S. Pasiecznik
Sokół Sokołowiec -K.S. Maciejowa
Czarni Strzyżowiec -Pogoń Wleń
U.K.S. 06 Sosnówka -Juvenia Rybnica
Bobry Wojanów -Bazalt Wojciechów

<b>4 Kolejka 06.09.2006</b>
Metgum Podgórzyn -Bazalt Wojciechów
Juvenia Rybnica -Bobry Wojanów
Pogoń Wleń -U.K.S. 06 Sosnówka
K.S. Maciejowa -Czarni Strzyżowiec
K.S. Pasiecznik -Sokół Sokołowiec
Hottur Borowice -K.K.S. Jelenia Góra
Chojnik Jelenia Góra -L.Z.S. Dobków

<b>5 Kolejka 10.09.2006</b>
L.Z.S. Dobków -Metgum Podgórzyn
K.K.S. Jelenia Góra -Chojnik Jelenia Góra
Sokół Sokołowiec -Hottur Borowice
Czarni Strzyżowiec -K.S. Pasiecznik
U.K.S. 06 Sosnówka -K.S. Maciejowa
Bobry Wojanów -Pogoń Wleń
Bazalt Wojciechów -Juvenia Rybnica

<b>6 Kolejka 17.09.2006</b>
Metgum Podgórzyn -Juvenia Rybnica
Pogoń Wleń -Bazalt Wojciechów
K.S. Maciejowa -Bobry Wojanów
K.S. Pasiecznik -U.K.S. 06 Sosnówka
Hottur Borowice -Czarni Strzyżowiec
Chojnik Jelenia Góra -Sokół Sokołowiec
L.Z.S. Dobków -K.K.S. Jelenia Góra

<b>7 Kolejka 24.09.2006</b>
K.K.S. Jelenia Góra -Metgum Podgórzyn
Sokół Sokołowiec -L.Z.S. Dobków
Czarni Strzyżowiec -Chojnik Jelenia Góra
U.K.S. 06 Sosnówka -Hottur Borowice
Bobry Wojanów -K.S. Pasiecznik
Bazalt Wojciechów -K.S. Maciejowa
Juvenia Rybnica -Pogoń Wleń

<b>8 Kolejka 01.10.2006</b>
Metgum Podgórzyn -Pogoń Wleń
K.S. Maciejowa -Juvenia Rybnica
K.S. Pasiecznik -Bazalt Wojciechów
Hottur Borowice -Bobry Wojanów
Chojnik Jelenia Góra -U.K.S. 06 Sosnówka
L.Z.S. Dobków -Czarni Strzyżowiec
K.K.S. Jelenia Góra -Sokół Sokołowiec

<b>9 Kolejka 08.10.2006</b>
Sokół Sokołowiec -Metgum Podgórzyn
Czarni Strzyżowiec -K.K.S. Jelenia Góra
U.K.S. 06 Sosnówka -L.Z.S. Dobków
Bobry Wojanów -Chojnik Jelenia Góra
Bazalt Wojciechów -Hottur Borowice
Juvenia Rybnica -K.S. Pasiecznik
Pogoń Wleń -K.S. Maciejowa

<b>10 Kolejka 15.10.2006</b>
Metgum Podgórzyn -K.S. Maciejowa
K.S. Pasiecznik -Pogoń Wleń
Hottur Borowice -Juvenia Rybnica
Chojnik Jelenia Góra -Bazalt Wojciechów
L.Z.S. Dobków -Bobry Wojanów
K.K.S. Jelenia Góra -U.K.S. 06 Sosnówka
Sokół Sokołowiec -Czarni Strzyżowiec

<b>11 Kolejka 22.10.2006</b>
Czarni Strzyżowiec -Metgum Podgórzyn
U.K.S. 06 Sosnówka -Sokół Sokołowiec
Bobry Wojanów -K.K.S. Jelenia Góra
Bazalt Wojciechów -L.Z.S. Dobków
Juvenia Rybnica -Chojnik Jelenia Góra
Pogoń Wleń -Hottur Borowice
K.S. Maciejowa -K.S. Pasiecznik

<b>12 Kolejka 29.10.2006</b>
Metgum Podgórzyn -K.S. Pasiecznik
Hottur Borowice -K.S. Maciejowa
Chojnik Jelenia Góra -Pogoń Wleń
L.Z.S. Dobków -Juvenia Rybnica
K.K.S. Jelenia Góra -Bazalt Wojciechów
Sokół Sokołowiec -Bobry Wojanów
Czarni Strzyżowiec -U.K.S. 06 Sosnówka

<b>13 Kolejka 05.11.2006</b>
U.K.S. 06 Sosnówka -Metgum Podgórzyn
Bobry Wojanów -Czarni Strzyżowiec
Bazalt Wojciechów -Sokół Sokołowiec
Juvenia Rybnica -K.K.S. Jelenia Góra
Pogoń Wleń -L-.Z.S. Dobków
K.S. Maciejowa -Chojnik Jelenia Góra
K.S. Pasiecznik -Hottur Borowice

============================================

<b>Klasa B - Grupa III</b>

<b>1 Kolejka 27.08.2006</b>
L.Z.S. Zaręba -L.Z.S. Płóczki Dolne
L.Z.S. Niwnice -Chmielanka Chmieleń
L.Z.S. Sobota -L.K.S. Świecie
Zryw Ubocze -Promień Grudza
L.Z.S. Radogoszcz -Kwisa Mroczkowice
L.Z.S. Henryków -L.Z.S. Radostów

<b>2 Kolejka 03.09.2006</b>
L.Z.S. Płóczki Dolne -L.Z.S. Radostów
Kwisa Mroczkowice -L.Z.S. Henryków
Promień Grudza -L.Z.S. Radogoszcz
L.K.S. Świecie -Zryw Ubocze
Chmielanka Chmieleń -L.Z.S. Sobota
L.Z.S. Zaręba -L.Z.S. Niwnice

<b>3 Kolejka 10.09.2006</b>
L.Z.S. Niwnice -L.Z.S. Płóczki Dolne
L.Z.S. Sobota -L.Z.S. Zaręba
Zryw Ubocze -Chmielanka Chmieleń
L.Z.S. Radogoszcz -L.K.S. Świecie
L.Z.S. Henryków -Promień Grudza
L.Z.S. Radostów -Kwisa Mroczkowice

<b>4 Kolejka 17.09.2006</b>
L.Z.S. Płóczki Dolne -Kwisa Mroczkowice
Promień Grudza -L.Z.S. Radostów
L.K.S. Świecie -L.Z.S. Henryków
Chmielanka Chmieleń -L.Z.S. Radogoszcz
L.Z.S. Zaręba -Zryw Ubocze
L.Z.S. Niwnice -L.Z.S. Sobota

<b>5 Kolejka 24.09.2006</b>
L.Z.S. Sobota -L.Z.S. Płóczki Dolne
Zryw Ubocze -L.Z.S. Niwnice
L.Z.S. Radogoszcz L.Z.S. Zaręba
L.Z.S. Henryków -Chmielanka Chmieleń
L.Z.S. Radostów -L.K.S. Świecie
Kwisa Mroczkowice -Promień Grudza

<b>6 Kolejka 01.10.2006</b>
L.Z.S. Płóczki Dolne -Promień Grudza
L.K.S. Świecie -Kwisa Mroczkowice
Chmielanka Chmieleń -L.Z.S. Radostów
L.Z.S. Zaręba -L.Z.S. Henryków
L.Z.S. Niwnice -L.Z.S. Radogoszcz
L.Z.S. Sobota -Zryw Ubocze

<b>7 Kolejka 08.10.2006</b>
Zryw Ubocze -L.Z.S. Płóczki Dolne
L.Z.S. Radogoszcz -L.Z.S. Sobota
L.Z.S. Henryków -L.Z.S. Niwnice
L.Z.S. Radostów -L.Z.S. Zaręba
Kwisa Mroczkowice -Chmielanka Chmieleń
Promień Grudza -L.K.S. Świecie

<b>8 Kolejka 15.10.2006</b>
L.Z.S. Płóczki Dolne -L.K.S. Świecie
Chmielanka Chmieleń -Promień Grudza
L.Z.S. Zaręba -Kwisa Mroczkowice
L.Z.S. Niwnice -L.Z.S. Radostów
L.Z.S. Sobota -L.Z.S. Henryków
Zryw Ubocze -L.Z.S. Radogoszcz

<b>9 Kolejka 22.10.2006</b>
L.Z.S. Radogoszcz -L.Z.S. Płóczki Dolne
L.Z.S. Henryków -Zryw Ubocze
L.Z.S. Radostów -L.Z.S. Sobota
Kwisa Mroczkowice -L.Z.S. Niwnice
Promień Grudza -L.Z.S. Zaręba
L.K.S. Świecie -Chmielanka Chmieleń

<b>10 Kolejka 29.10.2006</b>
L.Z.S. Płóczki Dolne -Chmielanka Chmieleń
L.Z.S. Zaręba -L.K.S. Świecie
L.Z.S. Niwnice -Promień Grudza
L.Z.S. Sobota -Kwisa Mroczkowice
Zryw Ubocze -L.Z.S. Radostów
L.Z.S. Radogoszcz -L.Z.S. Henryków

<b>11 Kolejka 05.11.2006</b>
L.Z.S. Henryków -L.Z.S. Płóczki Dolne
L.Z.S. Radostów -L.Z.S. Radogoszcz
Kwisa Mroczkowice -Zryw Ubocze
Promień Grudza -L.Z.S. Sobota
L.K.S. Świecie -L.Z.S. Niwnice
Chmielanka Chmieleń -L.Z.S. Zaręba

============================================

<b>Klasa B - Grupa IV</b>

<b>1 Kolejka 03.09.2006</b>
Hutnik Pieńsk -K.S. Gościszów
Rolnik Rząsiny -Kwisa Kierżno
Roan Tomisław -L.Z.S. Brzeźnik
T.S. Parzyce -K.S. Włodzice
Rybak Parowa -K.S. Zielonka

<b>2 Kolejka 10.09.2006</b>
K.S. Gościszów -K.S. Zielonka
K.S. Włodzice -Rybak Parowa
L.Z.S. Brzeźnik -T.S. Parzyce
Kwisa Kierżno -Roan Tomisław
Hutnik Pieńsk -Rolnik Rząsiny

<b>3 Kolejka 17.09.2006</b>
Rolnik Rząsiny -K.S. Gościszów
Roan Tomisław -Hutnik Pieńsk
T.S. Parzyce -Kwisa Kierżno
Rybak Parowa -L.Z.S. Brzeźnik
K.S. Zielonka -K.S. Włodzice

<b>4 Kolejka 24.09.2006</b>
K.S. Gościszów -K.S. Włodzice
L.Z.S. Brzeźnik -K.S. Zielonka
Kwisa Kierżno -Rybak Parowa
Hutnik Pieńsk -T.S. Parzyce
Rolnik Rząsiny -Roan Tomisław

<b>5 Kolejka 01.10.2006</b>
Roan Tomisław -K.S. Gościszów
T.S. Parzyce -Rolnik Rząsiny
Rybak Parowa -Hutnik Pieńsk
K.S. Zielonka -Kwisa Kierżno
K.S. Włodzice -L.Z.S. Brzeźnik

<b>6 Kolejka 08.10.2006</b>
K.S. Gościszów -L.Z.S. Brzeźnik
Kwisa Kierżno -K.S. Włodzice
Hutnik Pieńsk -K.S. Zielonka
Rolnik Rząsiny -Rybak Parowa
Roan Tomisław -T.S. Parzyce

<b>7 Kolejka 15.10.2006</b>
T.S. Parzyce -K.S. Gościszów
Rybak Parowa -Roan Tomisław
K.S. Zielonka -Rolnik Rząsiny
K.S. Włodzice -Hutnik Pieńsk
L.Z.S. Brzeźnik -Kwisa Kierżno

<b>8 Kolejka 22.10.2006</b>
K.S. Gościszów -Kwisa Kierżno
Hutnik Pieńsk -L.Z.S. Brzeźnik
Rolnik Rząsiny -K.S. Włodzice
Roan Tomisław -K.S. Zielonka
T.S. Parzyce -Rybak Parowa

<b>9 Kolejka 29.10.2006</b>
Rybak Parowa -K.S. Gościszów
K.S. Zielonka -T.S. Parzyce
K.S. Włodzice -Roan Tomisław
L.Z.S. Brzeźnik -Rolnik Rząsiny
Kwisa Kierżno -Hutnik Pieńsk

============================================

<b>Klasa B - Grupa V</b>

<b>1 Kolejka 20-08-2006</b>
K.S. Stare Jaroszowice - L.K.S. Mierzwin
L.K.S. Bolesławice - Bóbr Dąbrowa Bol.
Car-Bon Trzebień - L.Z.S. Kruszyn
Majdan Bolesławice - L.K.S. Kraszowice
L.Z.S. Nowa - K.S. Kolonia Bolesławiec
G.K.S. Gromadka - L.K.S. Kraśnik Dolny
L.K.S. Ocice - L.Z.S. Łaziska

<b>2 Kolejka 27-08-2006</b>
L.K.S. Mierzwin - L.Z.S. Łaziska
L.K.S. Kraśnik Dolny - L.K.S. Ocice
K.S. Kolonia Bolesławiec - G.K.S. Gromadka
L.K.S. Kraszowice - L.Z.S. Nowa
L.Z.S. Kruszyn - Majdan Bolesławice
Bóbr Dąbrowa Bol. - Car-Bon Trzebień
K.S. Stare Jaroszowice - L.K.S. Bolesławice

<b>3 Kolejka 03-09-2006</b>
L.K.S. Bolesławice - L.K.S. Mierzwin
Car-Bon Trzebień - K.S. Stare Jaroszowice
Majdan Bolesławice - Bóbr Dąbrowa Bol.
L.Z.S. Nowa - L.Z.S. Kruszyn
G.K.S. Gromadka - L.K.S. Kraszowice
L.K.S. Ocice - K.S. Kolonia Bolesławiec
L.Z.S. Łaziska - L.K.S. Kraśnik Dolny

<b>4 Kolejka 06-09-2006 </b>
L.K.S. Mierzwin - L.K.S. Kraśnik Dolny
K.S. Kolonia Bolesławiec - L.Z.S. Łaziska
L.K.S. Kraszowice - L.K.S. Ocice
L.Z.S. Kruszyn - G.K.S. Gromadka
Bóbr Dąbrowa Bol. - L.Z.S. Nowa
K.S. Stare Jaroszowice - Majdan Bolesławice
L.K.S. Bolesławice - Car-Bon Trzebień

<b>5 Kolejka 10-09-2006</b>
Car-Bon Trzebień - L.K.S. Mierzwin
Majdan Bolesławice - L.K.S. Bolesławice
L.Z.S. Nowa - K.S. Stare Jaroszowice
G.K.S. Gromadka - Bóbr Dąbrowa Bol.
L.K.S. Ocice - L.Z.S. Kruszyn
L.Z.S. Łaziska - L.K.S. Kraszowice
L.K.S. Kraśnik Dolny - K.S. Kolonia Bolesławiec

<b>6 Kolejka 17-09-2006</b>
L.K.S. Mierzwin - K.S. Kolonia Bolesławiec
L.K.S. Kraszowice - L.K.S. Kraśnik Dolny
L.Z.S. Kruszyn - L.Z.S. Łaziska
Bóbr Dąbrowa Bol. - L.K.S. Ocice
K.S. Stare Jaroszowice - G.K.S. Gromadka
L.K.S. Bolesławice - L.Z.S. Nowa
Car-Bon Trzebień - Majdan Bolesławice

<b>7 Kolejka 24-09-2006</b>
Majdan Bolesławice - L.K.S. Mierzwin
L.Z.S. Nowa - Car-Bon Trzebień
G.K.S. Gromadka - L.K.S. Bolesławice
L.K.S. Ocice - K.S. Stare Jaroszowice
L.Z.S. Łaziska - Bóbr Dąbrowa Bol.
L.K.S. Kraśnik Dolny - L.Z.S. Kruszyn
K.S. Kolonia Bolesławiec - L.K.S. Kraszowice

<b>8 Kolejka 01-10-2006</b>
L.K.S. Mierzwin - L.K.S. Kraszowice
L.Z.S. Kruszyn - K.S. Kolonia Bolesławiec
Bóbr Dąbrowa Bol. - L.K.S. Kraśnik Dolny
K.S. Stare Jaroszowice - L.Z.S. Łaziska
L.K.S. Bolesławice - L.K.S. Ocice
Car-Bon Trzebień - G.K.S. Gromadka
Majdan Bolesławice - L.Z.S. Nowa

<b>9 Kolejka 08-10-2006</b>
L.Z.S. Nowa - L.K.S. Mierzwin
G.K.S. Gromadka - Majdan Bolesławice
L.K.S. Ocice - Car-Bon Trzebień
L.Z.S. Łaziska - L.K.S. Bolesławice
L.K.S. Kraśnik Dolny - K.S. Stare Jaroszowice
K.S. Kolonia Bolesławiec - Bóbr Dąbrowa Bol.
L.K.S. Kraszowice - L.Z.S. Kruszyn

<b>10 Kolejka 15-10-2006</b>
L.K.S. Mierzwin - L.Z.S. Kruszyn
Bóbr Dąbrowa Bol. - L.K.S. Kraszowice
K.S. Stare Jaroszowice - K.S. Kolonia Bolesławiec
L.K.S. Bolesławice - L.K.S. Kraśnik Dolny
Car-Bon Trzebień - L.Z.S. Łaziska
Majdan Bolesławice - L.K.S. Ocice
L.Z.S. Nowa - G.K.S. Gromadka

<b>11 Kolejka 22-10-2006</b>
G.K.S. Gromadka - L.K.S. Mierzwin
L.K.S. Ocice - L.Z.S. Nowa
L.Z.S. Łaziska - Majdan Bolesławice
L.K.S. Kraśnik Dolny - Car-Bon Trzebień
K.S. Kolonia Bolesławiec - L.K.S. Bolesławice
L.K.S. Kraszowice - K.S. Stare Jaroszowice
L.Z.S. Kruszyn - Bóbr Dąbrowa Bol.

<b>12 Kolejka 29-10-2006</b>
L.K.S. Mierzwin - Bóbr Dąbrowa Bol.
K.S. Stare Jaroszowice - L.Z.S. Kruszyn
L.K.S. Bolesławice - L.K.S. Kraszowice
Car-Bon Trzebień - K.S. Kolonia Bolesławiec
Majdan Bolesławice - L.K.S. Kraśnik Dolny
L.Z.S. Nowa - L.Z.S. Łaziska
G.K.S. Gromadka - L.K.S. Ocice

<b>13 Kolejka 05-11-2006</b>
L.K.S. Ocice - L.K.S. Mierzwin
L.Z.S. Łaziska - G.K.S. Gromadka
L.K.S. Kraśnik Dolny - L.Z.S. Nowa
K.S. Kolonia Bolesławiec - Majdan Bolesławice
L.K.S. Kraszowice - Car-Bon Trzebień
L.Z.S. Kruszyn - L.K.S. Bolesławice
Bóbr Dąbrowa Bol. - K.S. Stare Jaroszowice

============================================

<b>Klasa B - Grupa VI</b>

<b>1 Kolejka 03-09-2006</b>
L.Z.S. Izery Jasna Góra - L.Z.S. Działoszyn-Posada
Orzeł Kostrzyna - Gięty Krzewina
Jaśnica Opolno Zdrój - Sudety Sieniawka
L.Z.S. Żarska Wieś - L.Z.S. Porajów-Kopaczów
W.K.S. Żarki Średnie - L.Z.S. Ręczyn

<b>2 Kolejka 10-09-2006</b>
L.Z.S. Działoszyn-Posada - L.Z.S. Ręczyn
L.Z.S. Porajów-Kopaczów - W.K.S. Żarki Średnie
Sudety Sieniawka - L.Z.S. Żarska Wieś
Gięty Krzewina - Jaśnica Opolno Zdrój
L.Z.S. Izery Jasna Góra - Orzeł Kostrzyna

<b>3 Kolejka 17-09-2006</b>
Orzeł Kostrzyna - L.Z.S. Działoszyn-Posada
Jaśnica Opolno Zdrój - L.Z.S. Izery Jasna Góra
L.Z.S. Żarska Wieś - Gięty Krzewina
W.K.S. Żarki Średnie - Sudety Sieniawka
L.Z.S. Ręczyn - L.Z.S. Porajów-Kopaczów

<b>4 Kolejka 24-09-2006</b>
L.Z.S. Działoszyn-Posada - L.Z.S. Porajów-Kopaczów
Sudety Sieniawka - L.Z.S. Ręczyn
Gięty Krzewina - W.K.S. Żarki Średnie
L.Z.S. Izery Jasna Góra - L.Z.S. Żarska Wieś
Orzeł Kostrzyna - Jaśnica Opolno Zdrój

<b>5 Kolejka 01-10-2006</b>
Jaśnica Opolno Zdrój - L.Z.S. Działoszyn-Posada
L.Z.S. Żarska Wieś - Orzeł Kostrzyna
W.K.S. Żarki Średnie - L.Z.S. Izery Jasna Góra
L.Z.S. Ręczyn - Gięty Krzewina
L.Z.S. Porajów-Kopaczów - Sudety Sieniawka

<b>6 Kolejka 08-10-2006</b>
L.Z.S. Działoszyn-Posada - Sudety Sieniawka
Gięty Krzewina - L.Z.S. Porajów-Kopaczów
L.Z.S. Izery Jasna Góra - L.Z.S. Ręczyn
Orzeł Kostrzyna - W.K.S. Żarki Średnie
Jaśnica Opolno Zdrój - L.Z.S. Żarska Wieś

<b>7 Kolejka 15-10-2006 </b>
L.Z.S. Żarska Wieś - L.Z.S. Działoszyn-Posada
W.K.S. Żarki Średnie - Jaśnica Opolno Zdrój
L.Z.S. Ręczyn - Orzeł Kostrzyna
L.Z.S. Porajów-Kopaczów - L.Z.S. Izery Jasna Góra
Sudety Sieniawka - Gięty Krzewina

<b>8 Kolejka 22-10-2006</b>
L.Z.S. Działoszyn-Posada - Gięty Krzewina
L.Z.S. Izery Jasna Góra - Sudety Sieniawka
Orzeł Kostrzyna - L.Z.S. Porajów-Kopaczów
Jaśnica Opolno Zdrój - L.Z.S. Ręczyn
L.Z.S. Żarska Wieś - W.K.S. Żarki Średnie

<b>9 Kolejka 29-10-2006</b>
W.K.S. Żarki Średnie - L.Z.S. Działoszyn-Posada
L.Z.S. Ręczyn - L.Z.S. Żarska Wieś
L.Z.S. Porajów-Kopaczów - Jaśnica Opolno Zdrój
Sudety Sieniawka - Orzeł Kostrzyna
Gięty Krzewina - L.Z.S. Izery Jasna Góra

Ogłoszenia

Czytaj również

Terminarze jeleniogórskiej B–klasy

Łomnica rozbita przez juniorów Karkonoszy

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~miko 19-08-2006 11:08
Pani Agnieszko mała poprawka!W II grupie B-klasy w miejsce KS Maciejowa wystąpi zespół GLKS Jeżów Sudecki-Czernica.Pozdrawiam.
~kibic i... 20-08-2006 10:21
MArciszów cwaniakuje,a pewnie wyłapie w pierwszym meczu z Leszczczyńcem.....awansuje Lesk..:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

"Piękna i bestia" w sobotni wieczór pod Ratuszem

Orkan pokonany

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Derby Jeleniej Góry w Pucharze Polski

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
378
Tak
48%
Nie
39%
Nie wiem
13%