MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy rozkład jazdy niższych lig

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 4 maja 2012, 16:42
Aktualizacja: 16:43
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższą niedzielę, 6. maja piłkarze walczący o mistrzostwo klas A i B w okręgu jeleniogórskim rozegrają kolejną serię spotkań.

Na ciekawe pojedynki można liczyć m.in. w Dąbrowicy, gdzie Bobry Wojanów podejmą Juvenię Rybnica, a także w Jeżowie Sudeckim, gdzie rezerwy Lotnika będą gościć Rudawy Janowice Wielkie.

A-klasa:

Grupa I:
Orzeł Lubawka - Piast Bolków 6 maja, 16:00
Czarni Strzyżowiec - KS Łomnica 6 maja, 15:00
Woskar Szklarska Poręba - Victoria Czadrów 6 maja, 17:00
Pogoń Świerzawa - Nysa Wolbromek 6 maja, 17:00
Chojnik Jelenia Góra - Halniak Miłków 6 maja, 11:00
Orzeł Mysłakowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie 6 maja, 11:00
Endico-Mitex Podgórzyn - Pub Gol Jelenia Góra 3:0 walkower

Grupa II:
Jaśnica Opolno Zdrój - Orzeł Platerówka
Włókniarz Leśna - Pogoń Markocice
LZS Radostów - Gryf Gryfów Śląski
Kwisa Świeradów Zdrój - Sudety Giebułtów 6 maja, 15:00 Chmielanka Chmieleń - Stella Lubomierz 6 maja, 15:00
Bazalt Sulików - Cosmos Radzimów 6 maja, 15:00
Skalnik Rębiszów - Błękitni Studniska Dolne 6 maja, 15:00

Grupa III:
Hutnik Pieńsk - LKS Ocice
Iskra Łagów - LZS Łaziska
GKS Iwiny - Cosmos Milików
Sparta Zebrzydowa - Górnik Węgliniec
GKS Tomaszów Bol. - LZS Radogoszcz
Jawa Otok - Przyszłość Dłużyna
Apis Jędrzychowice - KS Łąka

B-klasa:
Grupa I:
Amfibolit Leszczyniec - Czarni Przedwojów 6 maja, 11:00
Gnejs Ogorzelec - Lesk Sędzisław
Bóbr Opawa - Kwarc Pisarzowice 6 maja, 11:00
Dragon Miszkowice - Orły Lipienica 6 maja, 11:00
Spójnia Sady - Uran Okrzeszyn 6 maja, 14:00
Bóbr Marciszów - LZS Janiszów 6 maja, 11:00

Grupa II:
Lechia Piechowice - LZS Kostrzyca 6 maja, 11:00
Bobry Wojanów - Juvenia Rybnica 6 maja, 11:00
Pogoń Wleń - GLKS Czernica 6 maja, 15:00
Gol Karpacz - Hottur Borowice 6 maja, 11:00
Sokół Sokołowiec - Potok Karpniki 6 maja, 11:00
Lotnik II Jeżów Sudecki - Rudawy Janowice Wielkie 6 maja, 11:00
Pub Gol II Jelenia Góra - KS Maciejowa 6 maja, 17:30

Grupa III:
Fatma Pobiedna - Rolnik Rząsiny 6 maja, 15:00
LZS Kościelnik - LZS Henryków
LZS Pisarzowice - KS Pasiecznik
LKS Świecie - Kwisa Mroczkowice
Olsza II Olszyna Lubańska - Granica Miłoszów
Pauzuje: Bazalt Wojciechów

Ogłoszenia

Czytaj również

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Porażka ze Śląskiem Wrocław

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Jaca 4-05-2012 22:02
I lotniczek pentliczek znow w plecy...buahahahaha
~ojojoj 5-05-2012 9:48
z okazji długiego weekendu życzę wszystkim zwycięstw... Oczywiście pomijając Rybnicę...
~Jaca 6-05-2012 17:50
A mowilem, ze przegraja? Awansujemy my z piechowic, hahahahaha

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pierwsza porażka lidera

Nagrody dla nauczycieli

Stop marginalizacji średnich miast

Wybory: Zwycięstwo PiS

Kto do Senatu?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
662
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
20%