MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy rozkład jazdy Klas A i B

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 5 października 2012, 11:02
Aktualizacja: 11:03
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend piłkarze Klas A i B rozegrają kolejną serię spotkań, w której dojdzie m.in. do pojedynku na szczycie pomiędzy Piastem Bolków, a Orłem Lubawka.

Spośród drużyn jeleniogórskich ciekawe widowisko zapowiada sie w Parku Norweskim, gdzie Chojnik podejmie spadkowicza z okręgówki - Pegaza Krzeszów. Początek spotkania zaplanowano na niedzielę, 7. października o godz. 11:00.

Zestaw par Klasy A:

Grupa I:
KS Łomnica - Victoria Czadrów 11:00
Orzeł Mysłakowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie 11:00
Nysa Wolbromek - Lechia Piechowice 11:00
Woskar Szklarska Poręba - Kwarc Pisarzowice 11:00
Chojnik Jelenia Góra - Pegaz Krzeszów 11:00
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Wojcieszów 15:00
Piast Bolków - Orzeł Lubawka 15:00

Tabela:
1. Piast Bolków----------------------8 20 35-11

2. Orzeł Lubawka--------------------8 20 22-7
3. Pegaz Krzeszów-----------------8 14 19-11
4. Orzeł Wojcieszów---------------8 13 22-17
5. KS 1946 Chełmsko Śląskie---8 13 20-10
6. Nysa Wolbromek----------------8 12 19-17
7. Victoria Czadrów----------------8 11 16-18
8. Chojnik Jelenia Góra-----------8 11 22-33
9. Lechia Piechowice--------------8 11 10-11
10. KS Łomnica-----------------------8 9 19-20
11. Woskar Szklarska Poręba-----8 8 16-20
12. Orzeł Mysłakowice--------------8 8 15-19
13. Kwarc Pisarzowice--------------8 7 9-20
14. Czarni Strzyżowiec--------------8 0 8-38

Grupa II:
Sobota, 6.X:
Gryf Gryfów Śląski - LZS Kościelnik 16:00
Niedziela, 7.X:
Orliki Węgliniec - Włókniarz Leśna 13:00 (mecz w Czerwonej Wodzie)
Stella Lubomierz - Skalnik Rębiszów 15:00
Cosmos Radzimów - Chmielanka Chmieleń 15:00
Pogoń Markocice - LZS Porajów-Kopaczów 15:00
Błękitni Studniska Dolne - Górnik Węgliniec 11:00
Olsza Olszyna Lubańska - LZS Radostów 15:00

Tabela:
1. Włókniarz Leśna-----------------8 24 40-7

2. Stella Lubomierz-----------------8 16 34-19
3. Cosmos Radzimów--------------8 14 21-14
4. Olsza Olszyna Lubańska------8 13 18-17
5. Orliki Węgliniec------------------8 13 27-16
6. Błękitni Studniska Dolne-------8 11 18-26
7. Górnik Węgliniec----------------8 11 17-26
8. Skalnik Rębiszów----------------8 10 16-22
9. LZS Radostów-------------------8 10 17-22
10. Pogoń Markocice----------------8 10 20-26
11. LZS Kościelnik-------------------8 10 12-11
12. Chmielanka Chmieleń----------8 7 12-28
13. LZS Porajów-Kopaczów-------8 5 13-22
--- Gryf Gryfów Śląski------------------8 5 13-22

Grupa III:
Cosmos Milików - Apis Jędrzychowice 11:00 (mecz w Nowogrodźcu)
KS Łąka - LZS Brzeźnik 11:00
Sparta Zebrzydowa - GKS Raciborowice 11:00
Iskra Łagów - LKS Ocice 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Iwiny 14:00
LZS Łaziska - LKS Dobra 14:00
Hutnik Pieńsk - KS Stare Jaroszowice 15:00

Tabela:
1. Sparta Zebrzydowa--------------------8 21 23-8

2. Iskra Łagów------------------------------8 18 30-17
3. Apis Jędrzychowice--------------------8 16 27-13
4. LZS Brzeźnik----------------------------8 16 21-9
5. GKS Raciborowice--------------------8 16 18-13
6. Hutnik Pieńsk----------------------------8 15 31-17
7. LKS Ocice-------------------------------8 11 17-18
8. KS Stare Jaroszowice----------------8 10 16-21
9. LZS Łaziska-----------------------------8 9 14-20
10. LKS Dobra-------------------------------8 8 12-19
11. GKS Iwiny--------------------------------8 8 9-17
12. GKS Tomaszów Bolesławiecki------8 8 7-17
13. KS Łąka----------------------------------8 3 7-26
14. Cosmos Milików------------------------8 2 7-24

Zestaw par Klasy B:

Grupa I:
Spójnia Sady - Potok Karpniki 11:00
LZS Janiszów - Uran Okrzeszyn 11:00
Amfibolit Leszczyniec - Gnejs Ogorzelec 11:00
Dragon Miszkowice - Bóbr Opawa 11:00
Bóbr Marciszów - Czarni Przedwojów 11:00
Orły Lipienica - Lesk Sędzisław 11:00

Tabela:
1. Czarni Przedwojów-------6 16 24-7

2. Potok Karpniki-------------6 15 25-11
3. Lesk Sędzisław------------6 15 22-13
4. Bóbr Marciszów-----------6 12 13-9
5. Amfibolit Leszczyniec----6 9 19-15
6. Orły Lipienica--------------6 9 15-15
7. Spójnia Sady---------------6 9 23-28
8. Gnejs Ogorzelec----------6 8 15-18
9. LZS Janiszów-------------6 4 6-12
10. Uran Okrzeszyn-----------6 3 19-24
11. Dragon Miszkowice------6 3 14-23
12. Bóbr Opawa----------------6 2 12-32

Grupa II:
Sobota, 6.X:
Lotnik II Jeżów Sudecki - Sokół Sokołowiec 15:00
Niedziela, 7.X:
Karpatia Karpacz - LZS Kostrzyca 15:00
Bobry Wojanów - Pub Gol Jelenia Góra 11:00 (mecz w Dąbrowicy)
KS Maciejowa - Hottur Borowice 12:00
Rudawy Janowice Wielkie - Olimpia II Kowary 11:00
Juvenia Rybnica - Energobest Miłków 15:00
Pauzuje: GLKS Czernica.

Tabela:
1. Karpatia Karpacz 8 22 28-10

2. Olimpia II Kowary 8 18 42-15
3. Lotnik II Jeżów Sudecki 7 15 29-15
4. Rudawy Janowice Wielkie 7 15 17-8
5. Energobest Miłków 7 11 19-14
6. Sokół Sokołowiec 6 10 11-12
7. Bobry Wojanów 8 9 18-20
8. GLKS Czernica 8 9 17-26
9. KS Maciejowa 7 7 16-25
10. Juvenia Rybnica 7 6 15-25
11. Pub Gol Jelenia Góra 6 4 12-26
12. Hottur Borowice 7 4 15-32
13. LZS Kostrzyca 6 4 8-19

Grupa III:
Włókniarz II Mirsk - LZS Radogoszcz 11:00
LZS Pisarzowice - LZS Henryków 15:00
Fatma Pobiedna - Rolnik Rząsiny 15:00
LZS Zaręba - Sudety Giebułtów 15:00
Pauzują: Bazalt Wojciechów, Pogoń Wleń, Olsza II Olszyna Lubańska.

Tabela:
1. Olsza II Olszyna Lubańska----7 16 19-8

2. LZS Henryków-------------------8 13 32-18
3. Włókniarz II Mirsk---------------5 11 21-7
4. Fatma Pobiedna-----------------6 10 19-21
5. LZS Zaręba-----------------------6 10 17-16
6. Sudety Giebułtów----------------5 10 14-13
7. Pogoń Wleń-----------------------7 9 19-17
8. Rolnik Rząsiny-------------------5 8 18-10
9. LZS Pisarzowice----------------6 7 17-13
10. LZS Radogoszcz----------------5 0 5-25
11. Bazalt Wojciechów--------------6 0 11-44

Grupa IV:
Granit Gierałtów - TS Parzyce 11:00
Roan Tomisław - Chrobry Nowogrodziec 15:00
Orzeł Gościszów - LZS Sobota 15:00 (mecz w Milikowie)
Zbylut Zbylutów - LZS Kotliska 15:00
Kwisa Kierżno - LZS Niwnice 15:00

Tabela:
1. TS Parzyce-----------------5 13 25-2

2. Chrobry Nowogrodziec--5 13 20-3
3. Granit Gierałtów-----------5 10 24-13
4. Roan Tomisław------------5 9 19-11
5. LZS Niwnice----------------5 7 11-11
6. Zbylut Zbylutów------------5 7 12-11
7. Orzeł Gościszów----------5 5 14-14
8. LZS Kotliska---------------5 5 8-19
9. LZS Sobota----------------5 1 4-23
10. Kwisa Kierżno-------------5 0 5-35

Grupa V:
LKS Kraśnik Dolny - Rybak Parowa 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Znicz Kruszyn 11:00
LKS Mierzwin - LZS Nowa 11:00
GKS Gromadka - Kolonia Bolesławiec 11:00
KS Trzebień - Majdan Bolesławice 14:00

Tabela:
1. LKS Mierzwin---------------5 15 14-4

2. Kolonia Bolesławiec------5 12 21-4
3. Majdan Bolesławice -------5 12 28-4
4. GKS Gromadka------------5 8 22-11
5. Znicz Kruszyn--------------4 7 13-10
6. LZS Nowa-------------------4 7 9-5
7. Bóbr Dąbrowa Bol.--------4 3 3-20
8. LKS Kraśnik Dolny--------5 1 8-17
9. Rybak Parowa--------------5 1 7-37
10. KS Trzebień-----------------4 0 2-15

Grupa VI:
WKS Żarki Średnie - Jaśnica Opolno Zdrój 11:00
LZS Ręczyn - Sudety Sieniawka 11:00
Piast Czerwona Woda - Orzeł Platerówka 15:00
Przyszłość Dłużyna - Orzeł Kostrzyna 15:00

Tabela:
1. Orzeł Platerówka----------4 12 16-8

2. Orzeł Kostrzyna------------4 9 13-7
3. Sudety Sieniawka---------4 9 21-5
4. LZS Ręczyn-----------------4 6 12-13
5. Przyszłość Dłużyna--------4 6 8-10
6. WKS Żarki Średnie-------4 3 8-13
7. Jaśnica Opolno Zdrój-----4 1 7-11
8. Piast Czerwona Woda---4 1 1-19

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mazolewski show!

Spór o edukację seksualną

Hit kolejki dla Olimpii

Obserwatorium na szczycie Śnieżki

Pogrom przy Złotniczej

Sprawdzian w górach

Wybory: Zwycięstwo PiS

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
100
Tak
60%
Nie
34%
Nie wiem
6%