MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Weekendowy rozkład jazdy Klas A i B

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 5 października 2012, 11:02
Aktualizacja: 11:03
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend piłkarze Klas A i B rozegrają kolejną serię spotkań, w której dojdzie m.in. do pojedynku na szczycie pomiędzy Piastem Bolków, a Orłem Lubawka.

Spośród drużyn jeleniogórskich ciekawe widowisko zapowiada sie w Parku Norweskim, gdzie Chojnik podejmie spadkowicza z okręgówki - Pegaza Krzeszów. Początek spotkania zaplanowano na niedzielę, 7. października o godz. 11:00.

Zestaw par Klasy A:

Grupa I:
KS Łomnica - Victoria Czadrów 11:00
Orzeł Mysłakowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie 11:00
Nysa Wolbromek - Lechia Piechowice 11:00
Woskar Szklarska Poręba - Kwarc Pisarzowice 11:00
Chojnik Jelenia Góra - Pegaz Krzeszów 11:00
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Wojcieszów 15:00
Piast Bolków - Orzeł Lubawka 15:00

Tabela:
1. Piast Bolków----------------------8 20 35-11

2. Orzeł Lubawka--------------------8 20 22-7
3. Pegaz Krzeszów-----------------8 14 19-11
4. Orzeł Wojcieszów---------------8 13 22-17
5. KS 1946 Chełmsko Śląskie---8 13 20-10
6. Nysa Wolbromek----------------8 12 19-17
7. Victoria Czadrów----------------8 11 16-18
8. Chojnik Jelenia Góra-----------8 11 22-33
9. Lechia Piechowice--------------8 11 10-11
10. KS Łomnica-----------------------8 9 19-20
11. Woskar Szklarska Poręba-----8 8 16-20
12. Orzeł Mysłakowice--------------8 8 15-19
13. Kwarc Pisarzowice--------------8 7 9-20
14. Czarni Strzyżowiec--------------8 0 8-38

Grupa II:
Sobota, 6.X:
Gryf Gryfów Śląski - LZS Kościelnik 16:00
Niedziela, 7.X:
Orliki Węgliniec - Włókniarz Leśna 13:00 (mecz w Czerwonej Wodzie)
Stella Lubomierz - Skalnik Rębiszów 15:00
Cosmos Radzimów - Chmielanka Chmieleń 15:00
Pogoń Markocice - LZS Porajów-Kopaczów 15:00
Błękitni Studniska Dolne - Górnik Węgliniec 11:00
Olsza Olszyna Lubańska - LZS Radostów 15:00

Tabela:
1. Włókniarz Leśna-----------------8 24 40-7

2. Stella Lubomierz-----------------8 16 34-19
3. Cosmos Radzimów--------------8 14 21-14
4. Olsza Olszyna Lubańska------8 13 18-17
5. Orliki Węgliniec------------------8 13 27-16
6. Błękitni Studniska Dolne-------8 11 18-26
7. Górnik Węgliniec----------------8 11 17-26
8. Skalnik Rębiszów----------------8 10 16-22
9. LZS Radostów-------------------8 10 17-22
10. Pogoń Markocice----------------8 10 20-26
11. LZS Kościelnik-------------------8 10 12-11
12. Chmielanka Chmieleń----------8 7 12-28
13. LZS Porajów-Kopaczów-------8 5 13-22
--- Gryf Gryfów Śląski------------------8 5 13-22

Grupa III:
Cosmos Milików - Apis Jędrzychowice 11:00 (mecz w Nowogrodźcu)
KS Łąka - LZS Brzeźnik 11:00
Sparta Zebrzydowa - GKS Raciborowice 11:00
Iskra Łagów - LKS Ocice 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Iwiny 14:00
LZS Łaziska - LKS Dobra 14:00
Hutnik Pieńsk - KS Stare Jaroszowice 15:00

Tabela:
1. Sparta Zebrzydowa--------------------8 21 23-8

2. Iskra Łagów------------------------------8 18 30-17
3. Apis Jędrzychowice--------------------8 16 27-13
4. LZS Brzeźnik----------------------------8 16 21-9
5. GKS Raciborowice--------------------8 16 18-13
6. Hutnik Pieńsk----------------------------8 15 31-17
7. LKS Ocice-------------------------------8 11 17-18
8. KS Stare Jaroszowice----------------8 10 16-21
9. LZS Łaziska-----------------------------8 9 14-20
10. LKS Dobra-------------------------------8 8 12-19
11. GKS Iwiny--------------------------------8 8 9-17
12. GKS Tomaszów Bolesławiecki------8 8 7-17
13. KS Łąka----------------------------------8 3 7-26
14. Cosmos Milików------------------------8 2 7-24

Zestaw par Klasy B:

Grupa I:
Spójnia Sady - Potok Karpniki 11:00
LZS Janiszów - Uran Okrzeszyn 11:00
Amfibolit Leszczyniec - Gnejs Ogorzelec 11:00
Dragon Miszkowice - Bóbr Opawa 11:00
Bóbr Marciszów - Czarni Przedwojów 11:00
Orły Lipienica - Lesk Sędzisław 11:00

Tabela:
1. Czarni Przedwojów-------6 16 24-7

2. Potok Karpniki-------------6 15 25-11
3. Lesk Sędzisław------------6 15 22-13
4. Bóbr Marciszów-----------6 12 13-9
5. Amfibolit Leszczyniec----6 9 19-15
6. Orły Lipienica--------------6 9 15-15
7. Spójnia Sady---------------6 9 23-28
8. Gnejs Ogorzelec----------6 8 15-18
9. LZS Janiszów-------------6 4 6-12
10. Uran Okrzeszyn-----------6 3 19-24
11. Dragon Miszkowice------6 3 14-23
12. Bóbr Opawa----------------6 2 12-32

Grupa II:
Sobota, 6.X:
Lotnik II Jeżów Sudecki - Sokół Sokołowiec 15:00
Niedziela, 7.X:
Karpatia Karpacz - LZS Kostrzyca 15:00
Bobry Wojanów - Pub Gol Jelenia Góra 11:00 (mecz w Dąbrowicy)
KS Maciejowa - Hottur Borowice 12:00
Rudawy Janowice Wielkie - Olimpia II Kowary 11:00
Juvenia Rybnica - Energobest Miłków 15:00
Pauzuje: GLKS Czernica.

Tabela:
1. Karpatia Karpacz 8 22 28-10

2. Olimpia II Kowary 8 18 42-15
3. Lotnik II Jeżów Sudecki 7 15 29-15
4. Rudawy Janowice Wielkie 7 15 17-8
5. Energobest Miłków 7 11 19-14
6. Sokół Sokołowiec 6 10 11-12
7. Bobry Wojanów 8 9 18-20
8. GLKS Czernica 8 9 17-26
9. KS Maciejowa 7 7 16-25
10. Juvenia Rybnica 7 6 15-25
11. Pub Gol Jelenia Góra 6 4 12-26
12. Hottur Borowice 7 4 15-32
13. LZS Kostrzyca 6 4 8-19

Grupa III:
Włókniarz II Mirsk - LZS Radogoszcz 11:00
LZS Pisarzowice - LZS Henryków 15:00
Fatma Pobiedna - Rolnik Rząsiny 15:00
LZS Zaręba - Sudety Giebułtów 15:00
Pauzują: Bazalt Wojciechów, Pogoń Wleń, Olsza II Olszyna Lubańska.

Tabela:
1. Olsza II Olszyna Lubańska----7 16 19-8

2. LZS Henryków-------------------8 13 32-18
3. Włókniarz II Mirsk---------------5 11 21-7
4. Fatma Pobiedna-----------------6 10 19-21
5. LZS Zaręba-----------------------6 10 17-16
6. Sudety Giebułtów----------------5 10 14-13
7. Pogoń Wleń-----------------------7 9 19-17
8. Rolnik Rząsiny-------------------5 8 18-10
9. LZS Pisarzowice----------------6 7 17-13
10. LZS Radogoszcz----------------5 0 5-25
11. Bazalt Wojciechów--------------6 0 11-44

Grupa IV:
Granit Gierałtów - TS Parzyce 11:00
Roan Tomisław - Chrobry Nowogrodziec 15:00
Orzeł Gościszów - LZS Sobota 15:00 (mecz w Milikowie)
Zbylut Zbylutów - LZS Kotliska 15:00
Kwisa Kierżno - LZS Niwnice 15:00

Tabela:
1. TS Parzyce-----------------5 13 25-2

2. Chrobry Nowogrodziec--5 13 20-3
3. Granit Gierałtów-----------5 10 24-13
4. Roan Tomisław------------5 9 19-11
5. LZS Niwnice----------------5 7 11-11
6. Zbylut Zbylutów------------5 7 12-11
7. Orzeł Gościszów----------5 5 14-14
8. LZS Kotliska---------------5 5 8-19
9. LZS Sobota----------------5 1 4-23
10. Kwisa Kierżno-------------5 0 5-35

Grupa V:
LKS Kraśnik Dolny - Rybak Parowa 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Znicz Kruszyn 11:00
LKS Mierzwin - LZS Nowa 11:00
GKS Gromadka - Kolonia Bolesławiec 11:00
KS Trzebień - Majdan Bolesławice 14:00

Tabela:
1. LKS Mierzwin---------------5 15 14-4

2. Kolonia Bolesławiec------5 12 21-4
3. Majdan Bolesławice -------5 12 28-4
4. GKS Gromadka------------5 8 22-11
5. Znicz Kruszyn--------------4 7 13-10
6. LZS Nowa-------------------4 7 9-5
7. Bóbr Dąbrowa Bol.--------4 3 3-20
8. LKS Kraśnik Dolny--------5 1 8-17
9. Rybak Parowa--------------5 1 7-37
10. KS Trzebień-----------------4 0 2-15

Grupa VI:
WKS Żarki Średnie - Jaśnica Opolno Zdrój 11:00
LZS Ręczyn - Sudety Sieniawka 11:00
Piast Czerwona Woda - Orzeł Platerówka 15:00
Przyszłość Dłużyna - Orzeł Kostrzyna 15:00

Tabela:
1. Orzeł Platerówka----------4 12 16-8

2. Orzeł Kostrzyna------------4 9 13-7
3. Sudety Sieniawka---------4 9 21-5
4. LZS Ręczyn-----------------4 6 12-13
5. Przyszłość Dłużyna--------4 6 8-10
6. WKS Żarki Średnie-------4 3 8-13
7. Jaśnica Opolno Zdrój-----4 1 7-11
8. Piast Czerwona Woda---4 1 1-19

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szeweluchin przyjął konkretną propozycję

Zestaw par Pucharu Polski

Znamy nazwisko nowego trenera Karkonoszy

Wędrówka na Grodną

PiS apeluje do mieszkańców

Dużo drożej za śmieci

Dachowanie audi

Bilety MZK też podrożeją?

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
373
Tak
22%
Nie
76%
Nie mam zdania
2%