MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Trzecim przeciwnikiem była pogoda

Wiadomości: REGION
Wtorek, 30 czerwca 2009, 15:08
Aktualizacja: Niedziela, 5 lipca 2009, 20:01
Autor: Ania
Fot. Jacek Kunikowski
Reprezentacja powiatu Wolsztyn wygrała III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów, który odbył się w minioną sobotę w Kowarach. Zawodników nie zraziła ulewa i błoto.

W finałowym meczu Ślęży Wrocław z reprezentacją Wolsztyna, piłka kilkakrotnie zatrzymała się w kałuży przed siatką wrocławian. W ostatniej minucie meczu wykorzystał to Sebastian Żak i strzelił bramkę.

Do miasta nad Jedlicą nie dojechały drużyny z niemieckiego Bamberga i Czech. Rozgrywki straciły więc międzynarodowy charakter. Gospodarze, czyli Olimpia Kowary zajęli trzecie miejsce. Nie udało im się oddać celnych rzutów karnych w meczu z zawodnikami z Wolsztyna i w konsekwencji przegrali go. Zamknęli sobie w ten sposób drogę do finału. Wygrali natomiast z Sokołem Karlice, uzyskując trzecie miejsce.

Nie spisali się juniorzy z „Olimpii” Kamienna Góra. W meczu z gospodarzami w pierwszej połowie stracili dwie bramki, a w drugiej nie udało się im nadrobić straty. Wywalczyli jedynie puchar fair play.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Śpiączka, królem strzelców Kornel Rybiński (Ślęża Wrocław), a najlepszym bramkarzem Adrian Kosmalski (Olimpia Kowary).

Ogłoszenia

Czytaj również

Ciekawe starcie w Parku Norweskim

Drastyczne billboardy

Spotkania z Beatą Kempą

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Ja tam byłem 30-06-2009 22:37
Była super 2 dniowa impreza tylko kibice dali ciała bo trochę leciało z nieba. Organizator zapewnił nawet namioty dla każde z drużyn , kibiców i wszystkich zaproszono na wielkie grilowanie
~ble 1-07-2009 23:52
karkonoszy i woskara w tym roku nie zapraszali??

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkali się z Beatą Kempą

Olimpia w okręgówce

Orlik poznał rywalki w III lidze

PZN na kręgielni

Czernica wygrała w Dąbrowicy

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1110
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%