MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Radość dla młodych piłkarzy

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 2 stycznia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Fot. Organizator
Dwa turnieje juniorów oraz wizyta Włodziemierza Lubańskiego, oficjalmego patrona stadionu KKS Jelenia Góra – to dwa najważniejsze wydarzenia w tym klubie na koniec minionego roku.

Zawody zakończyły cykl Halowych Turniejów Piłki Nożnej organizowanych przez wspomniany klub.
– Wśród juniorów młodszych najlepsza okazała się Miedż Legnica szkolona przez Krzysztofa Spychalskiego. Świetnie zaprezentowali się trampkarze KKS,którzy grając z chłopcami o 2 lata starszymi zajęli II miejsce – poinformował Grzegorz Królikowski z KKS.

Dzień później także wygrał zespół Miedzi Legnica (trener Eugeniusz Oleśkiewicz), który górą okazywał się we wszystkie meczach i wyprzedził KKS Jelenia Góra (klub nie prowadzi jeszcze juniorów, ale wystąpili zawodnicy z kl.B którzy spełniali kryteria wiekowe).Wyróżnił się Kamil Grabski z KKS, który został królem strzelców.

W ostatnim dniu 2006 roku KKS Jelenia Góra miał przyjemność gościć Włodzimierza Lubańskiego z żoną i przyjaciółmi. Znany piłkarz gościł w Jeleniej Górze i okolicach w okresie świąteczno-noworocznym.

W budynku klubowym gości przyjął Prezes KKS Jelenia Góra Zbigniew Ładziński, który podziękował za wizytę oraz przekazał w imieniu zarządu klubu życzenia noworoczne oraz upominki. – wyjaśnił Królikowski. Rozmawiano także o współpracy między KKS Jelenia Góra i Lokeren w 2007 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zdali egzamin otwarcia

Byli bliscy zwycięstwa

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~rodzic 3-01-2007 12:00
bardzo pięknie to wygląda na fotografii, a ja mam pytanie dlaczego od chodzi bardzo dobry trener pan daniel gawlik
~haha 3-01-2007 16:25
i znowu KKS nie no...ludzie dajcie juz spokuj!! chodze z wieloma do jednej szkoły...niektórzy graja jak dzieci ze szkółki rocznik 98!!ale niektórzy grają bardzo dobrzei są godni tego tematu...ale niektórzy są ciency jak zaba!!
~kolega 3-01-2007 18:13
z powodu braku czasu
~do haha 4-01-2007 21:32
ej haha odczep sie od zaby on moze nie jest za silny ale gra bo chce i sie stara!!daj mu szanse!!a co do KKS JELONKA CO WAM SIE DZIEJE!!sp gol okolo 6 miesiecy temu wyjechala do niemczech na mecz Polska : chorwacja i na turniej w miejscowosci w Braunlage w ktorym zajeli 1 miejsce pokonujac wszystkich.najwyzszy wynik zaliczyli w meczu z gospodarzem turnieju wygrywajac 11:0!!!o tym nikt nie napisal!! A KKS (bez urazy dla tego klubu)bierze udzial w turnieju na zlotniczej a sp gol wyjezdza do niemczech!
~Ktoś 6-01-2007 9:48
Przepraszam Cię bardzo KKS był na turnieju w niemczech i też wygrał wszystko więc nie są gorsi ci chłopcy... a tak pozatym gratuluje wygranej
~Maciek Grzyb 29-01-2007 17:51
brawo Brawo :) pozdrawki dla ekipy KKSu :))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS ujawnił listy kandydatów

Finisz remontu

Odpust na szczycie

John Quincy Adams w Kotlinie Jeleniogórskiej

Country pod Śnieżką

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
445
Tak
87%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%