Niedziela, 17 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 17 września 2006, 21:02
Autor: Agnieszka Rafińska
Pub Gol Jelenia Góra zremisował z Orłem Mysłakowice 1:1 (0:1).

Początek spotkania należał do Pubowiczów. Dwie groźne sytuacje mieli Hobgarski i Jałgiejczuk. Jednak uderzając z rzutów wolnych za każdym razem piłka mijała słupek Szeszka.. Od 10 minuty gra się wyrównała. Akcja za akcją nie przynosiły żadnych korzyści drużynom. W 30 minucie Bącal pokonał Ambrożego, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Jednak co się odwlecze to nie uciecze. Na pięć minut przed końcem połowy Bącal zdobył już prawidłowego gola. Piłkarze z Mysłakowic do szatni schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Gra w drugiej połowie toczyła się w środku boiska. Hutnik dopiero w 60 minucie oddał pierwszy groźny strzał na bramkę Pubowiczów trafiając w poprzeczkę. Mecz się zaostrzył ale sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. W 87 minucie Hobgarski próbował pokonać Szeszkę efektownymi nożycami, ten odbił piłkę, która trafiła na głowę Pieronia. Napastnik Pub Gola nie zwykł marnować takich sytuacji i dał wyrównanie swojej drużynie. Wynik 1:1 utrzymał się do końca meczu.

<b>Pub Gol Jelenia Góra – Orzeł Mysłakowice 1:1 (0:1)</b>
0:1 Bącal 30 min.
1:1 Pieroń 87 min.