MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pożegnanie młodych futbolistów z LDJ

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 1 czerwca 2008, 16:54
Aktualizacja: 18:53
Autor: JEN
Fot. Benny
W niedzielę (1 czerwcaj na stadionie przy ul. Lubańskiej juniorzy Karkonoszy przegrali w meczu Ligi Dolnośląskiej Juniorów z Górnikiem Wałbrzych 1:2 (1:2) i to ostatecznie oznacza ich spadek z LDJ. Również juniorów młodszych, którzy przegrali z Górnikiem 0:4 (0:2).

Szkoda, bo to oznacza, że nie tylko seniorzy sprawili zawód kibicom, ale również, juniorzy. Oczywiście przyczyny tego są różne i złożone, ale to wyraźny dowód na to, że cały klub przeżywa ostatnio kryzys i dlatego warto się zastanowić nad ratowaniem tego najbardziej zasłużonego klubu w mieście.

Jak powiedział trener Dariusz Michałek nie zamierza odchodzić z klubu. - Trzeba dograć wszystkie pozostałe mecze i od nowego sezonu od początku powalczyć o LDJ. Szkoda tylko, że przegraliśmy ten ostatni mecz, bo chłopcy zagrali bardzo dobrze, tylko nie mieli szczęścia. Dlatego ich nie opuszczę - podsumował D. Michałek.

Oby taką postawę zaprezentowali w najbliższym czasie wszyscy ludzie w mieście odpowiedzialni za sport, a szczególnie piłkę nożną. Bo jak do tej pory chadzają sobie osobno: prezesi i zarządy klubów, władze miasta i potencjalni sponsorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Halniak nie skorzystał z szansy

Walkower dla Bobrów

Kuchcikowo w SP 2

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~akt KSK 1-06-2008 19:36
Nic dodać nic ująć
~.. 2-06-2008 22:10
Zainwestowali By w KKS i połączyli to z KSK.. i by Była ldj-otka wygrana Mówie wam Wszystkim :) Bo to jest paranoja na takie małe miasto tyle klóbów.. nie lepiej zainwestować.. w jeden a z Rozsądkiem.. pomyślcie.. bo to sie może zwrócić..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Piłkarska integracja strażaków

Podział punktów w Wojcieszycach

Lista Lewicy do Sejmu

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
275
Tak
79%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%