MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Podsumowanie niższych lig piłkarskich

Wiadomości: klasa A i B
Niedziela, 11 września 2011, 21:55
Aktualizacja: 21:58
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W niedzielę, 11 września piłkarze klas A i B rozegrali kolejną serię spotkań w walce o ligowe punkty.

Wyniki:

A-klasa:

Grupa I:
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Piast Bolków 2:0
Pub Gol Jelenia Góra - Halniak Miłków 2:1
Mitex Podgórzyn - Nysa Wolbromek 6:0
Orzeł Mysłakowice - Victoria Czadrów 0:2
Chojnik Jelenia Góra - KS Łomnica 4:1
Pogoń Świerzawa - Orzeł Lubawka 1:1
Woskar Szklarska Poręba (w Wojcieszycach) - Czarni Strzyżowiec 0:1

Grupa II:
Cosmos Radzimów - Orzeł Platerówka 5:1
Błękitni Studniska Dolne - Stella Lubomierz 4:2
Skalnik Rębiszów - Sudety Giebułtów 5:3
Bazalt Sulików - Gryf Gryfów Śląski 4:4
Chmielanka Chmieleń - Pogoń Markocice 3:3
Kwisa Świeradów Zdrój - Jaśnica Opolno Zdrój 11:0
LZS Radostów - Włókniarz Leśna 1:5

Grupa III:
Przyszłość Dłużyna - LKS Ocice 1:6
KS Łąka (k. Bolesławca) - LZS Radogoszcz 3:2
Olimpia Jędrzychowice - Górnik Węgliniec 3:0
Jawa Otok - Cosmos Milików 3:0
GKS Tomaszów Bolesławiecki - LZS Łaziska 2:2
Sparta Zebrzydowa - Hutnik Pieńsk 0:1
GKS Iwiny - Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3:4

B-klasa:

Grupa I:
Bóbr Opawa - Amfibolit Leszczyniec 6:4
Gnejs Ogorzelec (w Leszczyńcu) - Dragon Miszkowice 0:2
Czarni Przedwojów - Spójnia Sady 5:1
Lesk Sędzisław - Bóbr Marciszów 4:3
Dolomit Pisarzowice - LZS Janiszów 10:1
Orły Lipienica - Uran Okrzeszyn 8:1

Grupa II:
Rudawy Janowice Wielkie - LZS Kostrzyca 7:0
KS Maciejowa - Potok Karpniki 2:3
Pub Gol II Jelenia Góra - Hottur Borowice 3:3
Lotnik DRX II Jeżów Sudecki - GLKS Czernica 3:3
Sokół Sokołowiec - Juvenia Rybnica 1:7
Gol Sandra Jelenia Góra (w Karpaczu) - Lechia Piechowice 2:5
Pogoń Wleń - Bobry Wojanów 5:2

Grupa III:
LZS Kościelnik - Bazalt Wojciechów 9:1
Fatma Pobiedna - LZS Pisarzowice 4:3
Rolnik Rząsiny - Olsza II Olszyna Lubańska --:--
LZS Henryków - Granica Miłoszów 1:5
KS Pasiecznik - Kwisa Mroczkowice 4:2
Pauzuje: LKS Świecie

Grupa IV:
LZS Sobota - Kwisa Kierżno 3:1
Rybak Parowa - Chrobry Nowogrodziec 1:3
LZS Niwnice - LZS Kotliska 2:0
LZS Brzeźnik - TS Parzyce 2:0
Granit Gierałtów - Orliki Węgliniec mecz przerwany w 82’ przy stanie 5:5
Pauzuje: Roan Tomisław

Grupa V:
KS Trzebień - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 3:3
Majdan Bolesławice - KS Stare Jaroszowice 2:0
LZS Nowa - LKS Mierzwin 4:1
GKS Gromadka (w Krzyżowej) - Zbylut Zbylutów 6:0
LKS Dobra - LKS Kraśnik Dolny 3:0
Znicz Kruszyn - Kolonia Bolesławiec 3:1

Grupa VI:
LZS Ręczyn - Nysa II Zgorzelec 0:7
Sudety Sieniawka - Piast Czerwona Woda 1:6
WKS Działoszyn/Krzewina - LZS Porajów-Kopaczów 0:4
LZS Zaręba - Orzeł Kostrzyna 1:4
WKS Żarki Średnie - LZS Radomierzyce 3:0

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pokonali lidera!

Wypadek przy baniakach  

Mają w nosie pieszych

Niebezpieczne wyzwania

Łużyce za silne

Wyszarpali zwycięstwo

W Podgórzynie na remis

Cieplice pod selfie

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
450
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%