MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 6 lipca
im. Dominiki, Łucji

Piłkarski rozkład jazdy na najbliższy weekend: od IV–ligi do B–klasy

Wiadomości: Okęg jeleniogórski
Piątek, 17 sierpnia 2012, 11:19
Aktualizacja: 11:22
Autor: Przemo
Fot. archiwum
Przed nami kolejne emocje związane z rozgrywkami piłkarskimi w okręgu jeleniogórskim. Do walki włączają się zespołu z klas A i B, zatem piłkarska jesień powoli zaznacza się na murawach miast i wsi.

Zestaw par 2. kolejki IV-ligi:
Sobota, 18. sierpnia:
Sokół Wielka Lipa - Orkan Szczedrzykowice 11:00
Granica Bogatynia - Olimpia Kowary 14:00
Piast Żmigród - Łużyce Lubań 16:00
Karkonosze Jelenia Góra - Nysa Kłodzko 17:00
GKS Kobierzyce - Orla Wąsosz 17:00
AKS Strzegom - Nysa Zgorzelec 17:00
Pogoń Oleśnica - Piast Nowa Ruda 17:00
Niedziela, 19. sierpnia:
Miedź II Legnica - Piast Zawidów 17:00

Zestaw par 2. kolejki okręgówki:
Piast Dziwiszów - Piast Wykroty 18 sierpnia, 16:00
Leśnik Osiecznica - GKS Warta Bolesławiecka 18 sierpnia, 17:00
Czarni Lwówek Śląski - Bazalt Sulików 18 sierpnia, 17:00
Włókniarz Mirsk - Pogoń Świerzawa 18 sierpnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Mitex Podgórzyn 18 sierpnia, 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Lotnik Jeżów Sudecki 18 sierpnia, 17:00
Victoria Ruszów - Twardy Świętoszów 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Kamienna Góra - Jawa Otok 19 sierpnia, 17:00

Zestaw par 1. kolejki A-klasy:

Grupa I:
Lechia Piechowice - Orzeł Wojcieszów 19 sierpnia, 11:00
KS Łomnica - Chojnik Jelenia Góra 19 sierpnia, 11:00
Orzeł Mysłakowice - Piast Bolków 19 sierpnia, 11:00
Nysa Wolbromek - Woskar Szklarska Poręba 19 sierpnia, 11:00
Kwarc Pisarzowice - Pegaz Krzeszów 19 sierpnia, 14:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Czarni Strzyżowiec 19 sierpnia, 15:00
Orzeł Lubawka - Victoria Czadrów 19 sierpnia, 17:00

Grupa II:
LZS Kościelnik - Włókniarz Leśna 19 sierpnia, 15:00
Nysa II Zgorzelec - Górnik Węgliniec 19 sierpnia, 15:00
Chmielanka Chmieleń - LZS Radostów 19 sierpnia, 15:00
Skalnik Rębiszów - Olsza Olszyna Lubańska 19 sierpnia, 15:00
Orliki Węgliniec - Błękitni Studniska Dolne 19 sierpnia, 15:00
Stella Lubomierz - Gryf Gryfów Śląski 19 sierpnia, 15:00
Cosmos Radzimów - Pogoń Markocice 19 sierpnia, 15:00

Grupa III:
KS Stare Jaroszowice - GKS Raciborowice 19 sierpnia, 11:00
LKS Dobra - LKS Ocice 19 sierpnia, 11:00
GKS Iwiny - Iskra Łagów 19 sierpnia, 11:00
Cosmos Milików - Sparta Zebrzydowa 19 sierpnia, 11:00
LZS Łaziska - Hutnik Pieńsk 19 sierpnia, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - KS Łąka 19 sierpnia, 14:00
LZS Brzeźnik - Apis Jędrzychowice 19 sierpnia, 15:00

Zestaw par 1. kolejki B-klasy:
Grupa II:
Sokół Sokołowiec - Olimpia II Kowary 19 sierpnia, 11:00
LZS Kostrzyca - Juvenia Rybnica 19 sierpnia, 11:00
GLKS Czernica - Rudawy Janowice Wielkie 19 sierpnia, 11:00
Karpatia Karpacz - KS Maciejowa 19 sierpnia, 11:00
Bobry Wojanów - Lotnik II Jeżów Sudecki 19 sierpnia, 11:00
Pub Gol Jelenia Góra - Halniak Miłków 19 sierpnia, 15:00
Pauzuje: Hottur Borowice.

Grupa III:
LZS Henryków - Włókniarz II Mirsk 19 sierpnia, 11:00
Bazalt Wojciechów - Pogoń Wleń 19 sierpnia, 15:00
Olsza II Olszyna - LZS Radogoszcz 19 sierpnia, 15:00
KS Pasiecznik - LZS Zaręba 19 sierpnia, 15:00
Rolnik Rząsiny - Sudety Giebułtów 19 sierpnia, 17:00
Pauzują: LZS Pisarzowice, Fatma Pobiedna.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Orlik poznał rywalki w III lidze

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Czernica wygrała w Dąbrowicy

Ruszyła procedura ws. referendum

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1542
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%