MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Palikocenie przed kamerą

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 3 maja 2010, 20:40
Autor: admin
admin
Fot. admin
Radni: Hubert Papaj, przewodniczący rady (PO), Bożena Wachowicz-Makieła (Jelenia Góra XXI) oraz Ireneusz Łojek (PiS) w programie Wiktora Marconiego „Z czterech stron miasta” dyskutowali, między innymi o sesji absolutoryjnej,

Prezydentowi, już drugi raz z rzędu, nie udzielono absolutorium za wykonanie budżetu za miniony rok. Wprawdzie wiadomo, że formalnych skutków to dla szefa miasta nie ma, warto jednak wysłuchać, co kierowało radnymi z PO i JG XXI, aby poprzeć Marka Obrębalskiego. W rozmowie nawiązano także do postaci Janusza Palikota.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Malarstwo zauroczonych Karkonoszami

Komentarze (16) Dodaj komentarz

~sympatyk II 3-05-2010 23:09
Formuła programu nie do przyjęcia.Już pchają się do żłoba.Ani jednego konkretu na temat co dobrego dla miasta zrobiła Platforma w 2009 roku.Opozycja,sposób wyboru kandydata na prezydenta,Palipolada. Dość pięknych paniczyków kupczących stanowiskami,dość koalicji bez koalicji ze zdrajcami Wspólnego Miasta.Wyborcy faktycznie ocenią ten bełkot.
~zniesmaczona 4-05-2010 8:12
To nie o formułę programu chodzi! W wypowiedziach gości zero konkretów, pomimo rzeczowych pytań prowadzącego. Po co to ubijanie piany?! Szkoda czasu i energii na porównywanie i przymierzanie do fotela prezydenckiego różnych gigusiów. Każdy "nowy" kandydat osłabi pozycję PO. Każdy "nowy" wprowadziłby zamęt i zahamował obecny stabilny rozwój JG. Nie ma lepszego kandydata niż obecny Prezydent. Wszyscy o tym wiedzą! To, że tetrycy-z-lewicy i mohery sięgną dna w kampanii to wiadome! PO ma szansę zachować twarz pod warunkiem zachowania rozsądku ... a to się opłaca w biegu długodystansowym.
~brawo! 4-05-2010 8:25
trzech Palikotów zaproszono;-)
~vivat 4-05-2010 9:21
dr ekonomi i 2 razy bez absolutorium, podobno na uczelni boki zrywają z uczonego opowiadając sobie pewien żart na ten temat,.......
~`JG 4-05-2010 10:38
Absolutorium to wyłącznie polityczna decyzja. Miasto się rozwija, radni to przecież widzą, a głosują jak chcą, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności.
~steperka 4-05-2010 14:16
Cóż za odrażająca trójca nawiedziła pan Marconiego? Papaj czyli facet, któremu nawet kiedy napluć w twarz to powie że deszcz pada. Zero własnej myśli, zindoktrynowany i ogłupiony partyjny aparatczyk, który kosi kasę aż miło w kilku miejscach. Ten to może naprawdę potwierdzić że za PO żyje mu się lepiej. Blondyna w szpanerskich okularkach, która bełkocze farmazony i jedyna pompuje Obrembalskiego i PiSior Łojek, który jak zawsze nie wiadomo jakie ma poglądy. Za jakie grzechy my mamy takich radnych. Dlaczego nie możemy mieszkać w mieście, w którym ludzie decydujący o mieście to będą odpowiedzialne postaci, a nie karykatury radnych i prezydenta zdeformowane przez samouwielbienie i wiarę w to, że są pomazańcami bożymi. Po co zapraszać ludzi, którzy przez 20 minut nie powiedzieli ani jednego konkretnego słowa? Apel do pana red. Marconiego: proszę zapraszać ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia.
~ 4-05-2010 19:05
Apel do pana red. Marconiego: proszę zapraszać ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. ????? Czyli nikogo mają nie zapraszać?????
~ 4-05-2010 20:58
po 5 min -masło maślane pier,,,,,,, sami nie wiedzą co mają mowić- przykre
~Pigs 4-05-2010 22:27
"okej, okej,..." - czy redaktor zna inne przerywniki, czy takie ładne amerykanckie mu się najbardziej podobają?
~ 5-05-2010 13:54
DOLNOŚLĄZAK.Dyskusja o wszystkim i o niczym. Nigdy nie zdecydowałbym się na funkcjonowanie w strukturze, gdzie o moim losie decydowaliby wybrańcy skonfliktowani ze sobą. W swojej firmie na szali stawiałem własne środki finansowe, a z wyników rozliczałem się przed rodziną. Od najblizszych zawsze miałem wsparcie, w szczególności w chwilach trudnych. Prezydent Obębalski /nie jest z mojej bajki/ albo pozbawiony jest politycznego zaplecza, albo nie potrafi rogrywać ważnych zdarzeń. Przydałaby się jemu austryjacka skuteczność, czeska zapobiegliwość, francuska intryga, brytyjska wyniosłość oraz niemiecka skrupulatność. Niestety naukowiec tych cech miał nigdy nie będzie.
~Aga S:) 5-05-2010 18:26
Pozdrawiam Cię mocno :) Zadziwiasz mnie Wiktorze:)
~ 6-05-2010 16:05
I co, redaktor Bajor zapisał się już do PO, żeby być Wojewódzkim nr 2?
~ 7-05-2010 21:34
Miasto,jest w katastrodalnym stanie jak twierdzi pani Wachowicz i przy tym sie glupio usmiecha.
~waldek_a 8-05-2010 20:55
Zapowiadał ob.Markoni,że temat dotyczy braku absolutorium dla najgorszego Prezydenta J.G. Dyskutowano o jakiś bzdetach wewnątrzpartyjnych. Kogo to obchodzi. Panie Markoni na korepetycje do dziennikarzy. Na takim szczeblu jak Jelonka należy rozmawiać o problemach Miasta, oczekiwaniach mieszkańców. Ten temat, a właściwie rozwój dyskusji to dla TVN24. Zejdźmy na ziemię.
~do waldek_a 9-05-2010 1:02
Przeczytaj ze zrozumieniem dwa razy! Pan Marconi (przez duże P); Prezydent jest najlepszy od conajmniej trzech kadencji; państwo radni mówili to, co wiedzieli; szczebel "Jelonka" jest jedynym, który obiektywnie (no prawie) pokazuje problemy Miasta; a ty jesteś pospolity narzekaczo-pieniacz.
~Gość 28-11-2011 14:37
naprawdę żenujący poziom prowadzącego i uczestników, zero merytorycznych argumentów, bicie piany i brak konkretów. Szkoda tego miasta :( że ma takich "włodarzy"

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Tak nie wolno parkować!

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Podgórna zarośnięta

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
190
Tak
44%
Nie
42%
Nie wiem
14%