MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Rada miasta ustala budżet

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 30 grudnia 2011, 17:23
Autor: maciek.rylkiewicz
maciek.rylkiewicz
Fot. maciek.rylkiewicz
Jaki jest nowy budżet na rok 2012? Czy jest w nim wiele inwestycji? Przedsiębiorcy będą mieli ułatwione funkcjonowanie? Czy z innych uchwał wynika, że ceny w żłobkach i bursach wzrosły? Pokazujemy również fragmenty z ustalania budżetu. Zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Przestępcza fortuna w rękach policjantów

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~kobieta 30-12-2011 19:50
Po prostu absurd. Jelenia Góra kwitnie, wszystko nam rośnie, a życie staje się bajką. Ostatnio często czuję się jak Alicja w krainie czarów. Po prostu bajkowy świat. Tupet nie zna miary, uczciwość znika z naszego życia, a kłamstwo staje się prawdą. I nie wiadomo co lepsze. Przestać czytać cokolwiek, nie interesować się niczym. A może raczej czytać to co jelonka i nowiny zgodzą się nam zaserwować i podnosić sobie w ten sposób ciśnienie. Jak żyć :-) Oto jest pytanie!
~~jg 30-12-2011 21:17
Obrębalski wróć!!!
~bankier 31-12-2011 9:24
O przedsiębiorczości i aktywności gospodarczej opowiadaja sie ludzie którym partia i układy dały dochody i posady utrzymywane z podatków. Dzidziuś Sajnog bezrobotny niegdyś ,dzisiaj ustawiony, Papaaj samodzielnie nie zarobił złotówki i nie wypracoawł grosza podatków nie utworzył ani jednego miejsca pracy - a wypowiadaja sie o przedsiębiorczości jeleniogórzan popadając w samozachwyt.Nie wspominaja o utraconych młodych ludziach którzy opuścili miasto, o bezrobociu , o rozdymanych urzędach i czapie miasta sucie wybierającej pobory z budżetu- a gdyby nie pieniadze z UNII to miasto by legło jak pies pluto z ta radą i prezydentami bo rozwoju na własne potrzeby i rachunek nie widać od wielu , wielu lat.
~wrózka 31-12-2011 11:29
Wolę tych młodych i wesołych niż tych starych wójtów z wąsami i sklerozą zgodną z wiekiem. Szczęśliwego Nowego Roku 2012 byśmy sobie tego szczęścia wypracowali sami bez partyjnej władzy co niemiara. By Tuków nie wypowiadał się " WY - Polacy....." w orędziu do Rodaków?
Prystrom Robert 31-12-2011 12:25
Szanowny Panie Grodziński, kiedy zapraszałem Pana do publicznej debaty na temat rozwoju gospodarczego JG i jego priorytetów był czas do dokonania poprawek w tym żałosnym dokumencie jaki pod Pana dowództwem Rada uchwaliła jako budżet na rok 2012. Niestety ukrywa się Pan przed spotkaniem ze mną i merytoryczną rozmową. Ukrywają się i omijają naszą propozycję również szerokim kręgiem pan Zawiła,Pokój i Łużniak. Szkoda,że jedyna nadzieja pozostaje w partyjnym poleceniu pana Schetyny choć nie śpieszy się panu posłowi do udzielenia mi pisemnej odpowiedzi i informacji w tej prestiżowej dla Wasej partii sprawie. Czekam na Pana męską i odważną postawę. Wzywam do debaty tym bardziej, kiedy z uchwalonego przez Was budżetu wyziera widmo bezradności i braku pomysłu na rozwój miasta. Czas płynie. Czekam!
~socjalista 3-01-2012 3:55
Nowy roczek bieży w jasełeczkach leży....polecam 19 południk Machulskiego ,tak dla rozrywki ku opamiętaniu.
~Xyz 4-01-2012 18:26
Radni Lubania,Kowar i z innych miejscowosci nie podwyższyli sobie dyiet [pensji] na 2012 r..Przyznali sobie podwyżkę tylko radni Jeleniej Góry,wstyd i HAŃBA.Nam mieszkańcom już podwyższają opłaty za wywóz śmieci,od marca podwyżka woda-ścieki,od czerwca MZK.Może jeszcze podwyższa za oddychanie ,przecież im się należy.
~tak myślę 4-01-2012 19:53
Jak to się dzieje? Co za idioci wybrali takich idiotów, którzy tak idiotycznie rządzą?
~doXYZ 4-01-2012 23:44
Nie kłam człowieku, mylą ci się rady i miasta. W Jeleniej rada się tym nie zajmowała
~Dorian 5-01-2012 19:49
Pan Sajnog już w PO? :)
~123 12-01-2012 13:29
JEZU JAK TU JEST CUDNIE,CZYSTO,PIEKNIE,MIASTO KWITNIE,PRACY W BRÓD,WŁODARZE WYSMIENICI-NORMALNIE JAPONIA,IRLANDIA ITD. NAWET SNIEG NIE CHCE TU PADAC TAKI TO PADÓŁ

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mieszkańcy liczą na miejskich strażników

E. Jaworowicz ponownie w Uzdrowisku Cieplice

Dachowanie w Radomierzu

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Śmierć na żwirowni

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1058
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%