MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Obóz piłkarski w Mysłakowicach

Wiadomości: Mysłakowice
Wtorek, 26 lutego 2013, 16:18
Aktualizacja: Wtorek, 12 marca 2013, 10:22
Autor: red.
Fot. archiwum
Od 3 lutego w Mysłakowicach do rundy wiosennej przygotowywał się zespół GKS Wikielec. Szósty zespół warmińsko–mazurskiej IV ligi przebywał w Mysłakowicach w ramach współpracy pomiędzy gminami Iława i Mysłakowice.

Wyjazd na obóz jest efektem długoletniej współpracy Mysłakowic i Wikielca, które dzieli 520km. Piłkarze co roku wyjeżdżają na drugi koniec Polski by w dobrych warunkach przygotować się do sezonu. Latem zawodnicy Orła Mysłakowice spędzają obóz na Mazurach. Zimą zawodnicy z Wikielca odwiedzają Sudety Zachodnie.

Zawodnicy mieszkali w Ośrodku Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Trenowali codziennie mając do dyspozycji halę w Szkole Podstawowej w Mysłakowicach i Orlika. Dużo zajęć spędzili biegając po okolicznych górkach. Kadra zespołu liczyła wielu młodych zawodników. Z powodu obowiązków zawodowych nie pojechało sześciu podstawowych graczy.

W czasie trwania obozu GKS Wikielec rozegrał dwa mecze sparingowe. W pierwszym zremisował z Olimpią Kowary 2:2, w kolejnym spotkaniu również padł remis – pojedynek z Orłem Mysłakowice zakończył się rezultatem 3:3. Jedną z bramek dla zespołu z Wikielca zdobył Remigiusz Sobociński znany z występów w takich drużynach jak Amica Wronki i Jagiellonia Białystok.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ważny test o ligowe punkty

Odpust na szczycie

Byli bliscy zwycięstwa

Finisz remontu

Kto strzelał do konia?

Zdali egzamin otwarcia

Na ratunek skoczniom

Udana inauguracja

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
490
Tak
86%
Nie
10%
Nie mam zdania
5%