MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Nowy-stary prezes Karkonoszy

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 10 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 10 marca 2007, 9:55
Autor: KED
Wybór nowego prezesa klubu oraz uzupełnienie składu zarządu o trzech nowych członków było najważniejszym elementami walnego zebrania członków klubu MKS Karkonosze Jelenia Góra.

Obecni na zebraniu członkowie klubu wybrali nowych członków zarządu w wyniku czego jego skład powiększył się z trzech do pięciu osób. Następnie nowy zarząd dokonałspośród swego grona podziału poszczególnych funkcji w klubie. Nowym prezesem Karkonoszy został ich dotychczasowy wiceprezes Tadeusz Duda. Funkcje wiceprezesa powierzono Piotrowi Kubanowi, sekretarzem pozostał Andrzej Niemiec, zaś nowymi członkami zarządu wybrano Bogusława Kępińskiego i Tomasza Kociołę.

Poza kwestiami wyborczymi na zebraniu przedstawiono sprawozdanie z bieżącej działalności klubu, z którego wynikało iż sytuacja wokół Karkonoszy powoli się normalizuje – Przed kilku dniami rozmawiałem z panem wiceprezydentem Jerzym Łużniakiem i z jego strony otrzymałem m.in. obietnice anulowania przez miasto długu Karkonoszom w wysokości 41 tysięcy złotych za ubiegły rok oraz umożliwienia nam nieodpłatnego korzystania ze stadionu przy ul. Złotniczej do końca roku – mówił T. Duda. Wciągu tygodnia jesteśmy także umówieni na podpisanie umowy w sprawie przekazania klubowi 30 tysięcy złotych z miejskiej dotacji.

Do kadry seniorów przed runda wiosenną dołączyli Bartosz Chrząszcz, Robert Turczyk, Maciej Wojtas i Michał Gadzimski.

Ubytki to: Daniel Zalewski, Przemysław Wajda oraz Tomasz Lizak. Klub na dzień dzisiejszy nie wyraził zgody na występy w Kotwicy Kołobrzeg Tomasza Malinowskiego. W tej sytuacji piłkarz ma do wyboru albo powrót do Karkonoszy lub też karencję w występach na boisku do sierpnia 2007 r.

Na dzień dzisiejszy nie jest nadal jasne czy Karkonosze będą mogły rozgrywać swe mecze na obiekcie przy ul. Złotniczej. Nieoczekiwane veto w tej kwestii wniósł nadzór budowlany, mający zastrzeżenia do stanu betonowego płotu okalającego stadion od strony Jelfy. W przypadku nie uzyskania z tego powodu przez klub choćby warunkowego dopuszczenia obiektu do organizacji imprez masowych, w ostateczności seniorzy Karkonoszy swe mecze będą rozgrywać przy ul. Lubańskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zachęca do głosowania na maszty

Kubeł zimnej wody na głowy

Tak nie parkujemy

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~beno 10-03-2007 13:50
brawo , nareszcie coś zaczyna sie normalizować w naszym Klubie , walczymy o awans i prestiż dla Naszego Miasta. tylko ksk !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rezerwy Łomnicy liderem

Twierdza Złotnicza przeszłością

Zwycięstwo nad Miedzią

Jarmark Staroci był skromniejszy tym razem...

Nowości w muzycznym poranku

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1003
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%