MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 6 czerwca
im. Danuty, Dominiki

Młodzież wznowiła treningi

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 15 maja 2020, 12:16
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
Juniorzy starsi Karkonoszy Jelenia Góra wznowili treningi. Podopieczni Jarosława Wichowskiego mają za sobą bardzo udaną rundę jesienną (4. miejsce w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Starszych), jednak wiosną – przez decyzje rządu – nie dane im było powalczyć o historyczny awans do ligi centralnej.

Biało-niebiescy korzystają z boisk zewnętrznych przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. J. Śniadeckiego, zgodnie z wymogami - maksymalnie w grupach 6-osobowych.

Cieszymy się, że mogliśmy wrócić do treningów i liczymy, że od poniedziałku uda się ruszyć z normalnymi treningami na dużej płycie przy ul. Złotniczej - powiedział Jarosław Wichowski, trener juniorów starszych Karkonoszy.
Wiadomo, że szkoda, bo chłopcy nie rozwijali się - siedzieli w domach, staraliśmy się prowadzić treningi "online", które nie zastąpią normalnych treningów. Skończyliśmy sezon na 4. miejscu - nie przypominamy sobie tak dobrego sezonu juniorów starszych. To zasługa wszystkich trenerów, którzy pracowali z tymi zawodnikami - przede wszystkim Jacka Kołodziejczyka, który prowadził ich od najmłodszej kategorii wiekowej. Chłopcy coraz mocniej pukali do bram pierwszego zespołu i o to w tym wszystkim chodzi, żeby w tak dużym mieście jak Jelenia Góra jak najwięcej korzystać z zawodników z miasta i okręgu - podkreślił J. Wichowski.

Jak zaznaczył szkoleniowiec, przyszły sezon również powinien być udany, ponieważ wiek juniora starszego kończy tylko kilku zawodników z rocznika 2001, ale wielu kończy wiek juniora młodszego.

Zobaczymy jak to będzie wyglądało, ale celem jest to, żeby się rozwijali i wchodzili do pierwszego zespołu - dodał trener biało-niebieskich.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

Pełna mobilizacja zwolenników Rafała Trzaskowskiego

W Podgórzynie za wodę jak za złoto!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~KOLEŚ 16-05-2020 19:50
Brawa dla zawodników , brawa dla Trenera , o przyszłość Karkonoszy można być spokojnym.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sprawcy "złapani" przez fotopułapkę

Plan sparingów Karkonoszy

Odór przy ulicy Polnej

Jak dojechać na Czarne?

Kapitalna wiadomość w sprawie linii kolejowej do Karpacza i Kowar!

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
739
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%