Lekcja futbolu dla Orliczek

Piątek, 21 lutego 2014, 14:42
Aktualizacja: Sobota, 22 lutego 2014, 2:36
W towarzyskim spotkaniu rozegranym na stadionie przy ul. Lubańskiej Orlik Jelenia Góra uległ liderowi II–ligi, AZS PWSZ Wałbrzych 2:7.

Silny rywal, z jakim przyszło się zmierzyć podopiecznym Roberta Stachowskiego bardzo dobrze wszedł w mecz, który był rozgrywany systemem 3x30 minut. Już pierwsza tercja przyniosła trzy gole wałbrzyszankom, które wykorzystały brak koncentracji w szeregach "Orliczek". W dwóch kolejnych tercjach gra się wyrównała i oba zespoły miały swoje okazję na zdobycze bramkowe.

W spotkaniu z liderem II-ligi śląskiej trener Stachowski przetestował 3 nowe zawodniczki: Klaudię Chrabąszcz, Adriannę Sidorską, Adriannę Biniecką. Z powodu choroby nie wystąpiła Pazurkiewicz, ale za tydzień ma być gotowa do gry. Bramki dla jeleniogórzanek zdobyły: Sidorska i Biniecka, więc można powiedzieć, że wykorzystały szansę. Ostatecznie Orlik przegrał z akademiczkami z Wałbrzycha 2:7.

Orlik Jelenia Góra - AZS PWSZ Wałbrzych 2:7

Orlik: Cybulska - Zych, Dyzio, Lechman, Sawicz, Wróbel, Sidorska, Walczak, Smagur, Biniecka, Sadłucka, Malinowska, Chrabąszcz, Curyło, Fierkowicz, Damasiewicz

Następny sparing piłkarki Orlika rozegrają w środę, 26. lutego (godz.11:00) w Świdnicy, gdzie zmierzą się z kadrą Dolnego Śląska do lat 16.