Zalogowanych: 1

Jelenia Góra: Kolejne zwycięstwo Pub Gola

Niedziela, 26 lipca 2020, 10:10
Aktualizacja: 10:12
Drużyna Pub Gola odniosła kolejne zwycięstwo w ramach przygotowań do sezonu. Tym razem przedstawiciel A-klasy pokonał grający o szczebel niżej WKS Pilchowice 4:3, choć do przerwy było 4:0.

Do przerwy jeleniogórzanie wypunktowali rywali strzelając cztery gole. Trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Damian Gałek, a raz Damian Kaszuba. Po zmianie stron goście podjęli rękawicę i byli bliscy odwrócenia losów spotkania. Gole dla pilchowiczan zdobyli: Ignalewski, Rumiński i Szczupakowski.

Pub Gol Jelenia Góra - WKS Pilchowice 4:3 (4:0)

Pub Gol: Sender - Ozimek, Lachowicz, Pawlikowski, Klimek, Wrzal, Marek, K.Hamowski, P.Hamowski, Gałek, Kaszuba, testowany, Dziedzicki, Orzelski, Kurowski.
WKS: Grzywiński - Batko, Waleryk, Ławniczek, Rumiński, Michalczewski, Kasiński, Nowocień, Łuszczyński, Szczupakowski, Ignalewski, Baer, Zając, Szpak, Rybakowski.

W następny weekend oba zespoły rozpoczną rywalizację o okręgowy Puchar Polski. Pub Gol zmierzy się ze zwycięzcą meczu rundy wstępnej: Karkonosze Jelenia Góra (juniorzy starsi) - KKS Jelenia Góra, z kolei WKS zagra w Łomnicy z miejscowym KS-em.