MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolegium i Kry–Cha z kompletem punktów, młodzieżowcy również nie zawodzą

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 2 grudnia 2008, 1:11
Aktualizacja: Środa, 3 grudnia 2008, 21:17
Autor: Mateusz Banaszak/Jordan
Fot. Jordan
W poniedziałek rozegrano III kolejkę I Ligi Futsalu. Trzeba przyznać, że emocji nie brakowało, frekwencja na trybunach dopisała, a piłkarze postarali się o tym aby nie zabrakło emocji – walcząc do utraty tchu. Halę przy ulicy Złotniczej wypełniły gromkie brawa i żywiołowy doping kibiców poszczególnych ekip.

Pierwszym spotkaniem wieczoru była potyczka Uniwersytetu Ekonomicznego z Restauracją u Ducha Gór. Mecz zaczął się od dynamicznych i żywych akcji, zarówno jednych jak i drugich. Do przerwy „Duch Gór” prowadził 4:0 W drugiej odsłonie nie było większych niespodzianek, piłkarze restauracji wygrali pewnie 8:1

Młodzi piłkarze KKS-u po ostatnim zwycięstwie nad Endico mieli ogromne apetyty na kolejne trzy punkty. Na ich drodze do szczęścia stanęła tym razem drużyna JSS Gwardia. Do przerwy po zaciętej grze i dobrze zorganizowanej grze defensywnej obu ekip utrzymywał się bezbramkowy sprawiedliwy remis. Druga część widowiska to wymiana ciosów. Dwa gole dla Gwardii, chwilę później dwa gole dla KKS-u, w efekcie remis i znów wszystko rozpoczynało się od początku. Dodatkowo pod koniec spotkania obie ekipy nie wykorzystały rzutów karnych i zanosiło się na remis. Jednak na dosłownie siedem sekund przed końcową syreną gola po bardzo składnej akcji zdobywają piłkarze KKS-u i odnoszą bardzo cenne zwycięstwo.

Lider Kolegium Karkonoskie podejmował Jeżów Sudecki. Wszyscy byli ciekawi, czy studenci znów rozgromią swojego rywala i dołożą na swoje konto kolejne punkty. Mimo wielu prób i ambicji piłkarzy z Jeżowa do szatni na przerwę w lepszych humorach schodzili zawodnicy Kolegium, którzy prowadzili 1:0. Druga odsłona meczu to dominacja jeżowi an jednak nie byli oni w stanie pokonać znakomiciedysponowanego bramkarza Kolegium. Piłkarze KK mimo tego, że nie zachwycili pokonali Jeżów Sudecki 3:0

W czwartym meczu Pub-Gol Jelenia Góra w bardzo osłabionym składzie, z jednym rezerwowym na ławce podejmował Pizzerie Carlitos, która od początku spotkania przejęła inicjatywę i dyktowała warunki na parkiecie. Piłkarze Pub-Gola mimo żywiołowego i entuzjastycznego dopingu przegrywali do przerwy 0:6. W drugiej połowie mimo waleczności i ogromnych chęci piłkarzom Pub-Gola nie udało się odwrócić losów spotkania, który zakończył się wysokim zwycięstwem Pizzerii Carlitos 11:4. Warto dodać, że w całym spotkaniu odgwizdano zaledwie jeden faul.

Aktualny jeszcze mistrz Kry-Cha Bus podejmował Lambert Auto Komis. Zawodnicy Kry-Chy pewnie prowadzili do przerwy 3:0. Zdawali się kontrolować sytuacje na boisku myśląc już o przyszłotygodniowym spotkaniu. W drugiej połowie Lambert Auto Komis zdobył honorowego gola, a mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Kry-Chy 7:1.

Ostatnim spotkaniem poniedziałkowego wieczoru było starcie Chojnika Jelenia Góra z Endico. Pierwsza połowa należała do Chojnika, który co chwile niepokoił bramkarza Endico przeprowadzając groźne akcji. Endico w drugiej połowie otrząsnęło się z meczowego letargu i mimo tego, że pierwsi stracili bramkę zdołali odnieść zwycięstwo 3:1 i zdobyli swoje pierwsze ligowe trzy punkty.

III kolejka I Ligi, 01.12.2008r.

Uniwersytet Ekonomiczny – Restauracja U Ducha Gór 1:8 (0:4)
KKS I Jelenia Góra – JSS Gwardia 3:2 (0:0)
Jeżów Sudecki - Kolegium Karkonoskie 0:3 (0:1)
Pub Gol Jelenia Góra - Pizzeria Carlitos 4:11 (0:6)
Lambert Auto – Komis – Kry - Cha Bus 1:7 (0:3)
Chojnik Jelenia Góra – Endico 1:3 (0:0)

IV kolejka I Ligi, 08.12.2008r.

Kry - Cha Bus - Jeżów Sudecki, godz. 18:10
Uniwersytet Ekonomiczny - Lambert Auto – Komis, godz. 18:45
JSS Gwardia - Chojnik Jelenia Góra, godz. 19:20
Pizzeria Carlitos - KKS I Jelenia Góra, godz. 19:55
Kolegium Karkonoskie - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 20:00
Restauracja U Ducha Gór – Endico, godz. 20:35

Klasyfikacja Strzelców I Ligi:

6 goli – Marcin Michalkiewicz (Kolegium Karkonoskie)
5 goli – Artur Seta (Pizzeria Carlitos)

Ogłoszenia

Czytaj również

Mocny rewanż Olimpii

Udana inauguracja

Ważny test o ligowe punkty

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 3-12-2008 15:36
kiedy rusza następna edycja ??może ma ktoś kontakt do organizatorów ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zgrzyt w KO – kandydatka rezygnuje

Drzymały do remontu

Stop takim przepustom

Pewny awans Victorii

Kandydaci PO

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
604
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%