MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Juniorzy Karkonoszy ładują akumulatory

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 1 marca 2013, 16:33
Aktualizacja: 21:29
Autor: Mateusz Stępniak
Fot. archiwum
Od połowy stycznia trwają przygotowania do rundy wiosennej juniorów starszych Karkonoszy Jelenia Góra. Trzeci zespół po rundzie jesiennej klasy okręgowej ma w dorobku 27 punktów. Do prowadzącej w tabeli Granicy Bogatynia tracą siedem oczek.

Podopieczni trenera Tomasza Walczaka w okresie ferii trenowali dwa razy dziennie. Zawodnicy głównie spędzali czas w terenie. Oprócz tego trenowali na siłowni i w hali przy ulicy Złotniczej. Odskocznią od ciężkich zajęć były sparingi z wymagającymi przeciwnikami.

Karkonosze Jelenia Góra rozegrały do tej pory kila sparingów. Zmierzyli się m.in. z Miedzią Legnica, FK Jablonec, Victorią Świebodzice, a także z Górnikiem Wałbrzych.

Jak mówił Tomasz Walczak, w sparingach chce sprawdzić różne warianty gry. Jednym z nich jest częste granie wysokim pressingiem. Frekwencja na treningach jest zadowalająca. Średnio w zajęciach uczestniczy osiemnastu zawodników. By wzmocnić rywalizację do drużyny dołączyło pięciu nowych piłkarzy.

Obecnie trener i zawodnicy nie mogą się doczekać, kiedy wyjdą na normalne boisko, ponieważ mają już dość hali. Jakie są więc plany na nadchodzącą rundę? - Będziemy grać w każdym meczu o zwycięstwo. Na pewno przed nikim się nie podłożymy. A co będzie na koniec sezonu to pokaże życie - mówi Tomasz Walczak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dołożą kolejne miliony

Zmiana szefa KSWiK

Połączą MOS i MDK?

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~... 1-03-2013 17:30
Ludzie, przestańcie takie bzdety pisać na tym portalu!. Jak można kogoś bez papierów,uprawnień, szkoleń, doświadczenia, nazywać trenerem... Czego on może nauczyć, jak sam grać nie potrafi... Ogarnijcie się!.
~KSK 2-03-2013 16:29
Trener juniorow z KSK pozegnal sie z druzyna.Odszedl.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pewne zwycięstwo Orła

Zwycięstwo Victorii

Vouchery od starosty

"Wybierzmy prezydenta, który nie będzie dzielił"

Młodzież Karkonoszy rozbiła seniorów z Wlenia

Sonda

Rząd przyznaje, że pomimo 500+ dzietność spada. Czy to świadczenie zlikwidować?

Oddanych
głosów
298
Tak
52%
Nie
44%
Nie wiem
5%