MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

II Karkonoska Olimpiada Profilaktyczna Karate Shinkyokushin

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 6 czerwca 2013, 12:47
Aktualizacja: 12:49
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Zapraszamy na II Karkonoską Olimpiadę Profilaktyczną Karate Shinkyokushin we współpracy z Miejską Komendą Straży Pożarnej z Jeleniej Góry oraz szpitalem MSWiA z Cieplic. Pomysłodawcami imprezy jest prezes klubu Piotr Cieśliński oraz pedagog Daria Świątkowska.

Karkonoski Klub Karate zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wzięcia udziału w II edycji Karkonoskiej Olimpiady Profilaktycznej Karate Shinkyokushin. Impreza ma charakter sportowo – profilaktyczny. Zeszłoroczna impreza cieszyła się ogromnym sukcesem. W trakcie olimpiady odbędą się zawody sportowe, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zasad postępowania w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa. Szkolenia zostaną przeprowadzone z udziałem strażaków Miejskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej z Jeleniej Góry. Ponadto terapeuci szpitala MSWiA z Cieplic przeprowadzą z rodzicami szkolenie dotyczące uzależnień behawioralnych (m.in. szkolenie z zakresu uzależnień od komputera)

Data: 16 czerwca (niedziela) godz.10.00. Prosimy o punktualne przybycie w celu rejestracji Dzieci. Zakończenie Olimpiady: godzina 13.00 w przypadku deszczowej pogody; godz. 14.00 – 15.00 w przypadku imprezy na dworze.

Miejsce: Zespół Szkół Gimnazjum nr 5 oraz Szkoły Podstawowej nr 15, ul. Kamiennogórska 9, Sobieszów. Olimpiada odbędzie się na boisku szkolnym, w razie złej pogody zostanie przeniesiona do szkoły na salę gimnastyczną.

Program: Każdy uczestnik Olimpiady będzie miał możliwość wzięcia udziału w ciekawych szkoleniach, a następnie sprawdzenia zdobytej wiedzy w zawodach drużynowych. Niezależnie od zajętego miejsca każdy zawodnik otrzyma dyplom uczestnictwa w Olimpiadzie. Dzieci będą miały możliwość zwiedzania wozu strażackiego, ponadto strażacy opowiedzą o swojej ciekawej pracy. Podczas imprezy odbędzie się rodzinne grillowanie. Do dyspozycji uczestników będzie bufet ze słodkościami oraz gorące i zimne napoje.

Atrakcje dla najmłodszych: Dla najmłodszych uczestników będzie czekał kącik Małego Artysty i profesjonalnie przygotowane dla nich zajęcia. Ponadto na terenie boiska szkolnego znajduje się nowo wybudowany plac zabaw dla najmłodszych.

Zgłoszenie: Zapisy trwają do 11 czerwca. Po wyznaczonym terminie nie będzie możliwości uczestnictwa w Olimpiadzie. Zapisy u instruktora prowadzącego; drogą elektroniczną: biuro@karatejeleniagora.pl

Niezbędnik: Dzieci obowiązkowo zabierają ze sobą kimona i sportowe obuwie. Zapraszamy również osoby, które nie są członkami klubu!

Informacje na temat imprezy znajdziemy również na stronie klubu www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będą widoki ze Zbójeckich Skał

Pub Gol pokonał Chmielankę

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Terminarz jeleniogórskiej A–klasy

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Kto z kim w Pucharze Polski?

Sprawdzian z beniaminkiem

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
729
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%