MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Gryf nareszcie wygrywa

Wiadomości: Gryfów Śląski
Niedziela, 9 maja 2010, 22:58
Aktualizacja: 22:59
Autor: KAM
Gryf Gryfów Śląski odniósł pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej pokonując Jawę Otok 2:0. Gryfowianie mają obecnie większe szanse na utrzymanie się jeleniogórskiej okręgówce.

Gryfowscy kibice, którzy licznie zasilili stadion przy ulicy Jeleniogórskiej mieli powody do zadowolenia. Już w 9 minucie Złocik z Gryfa podał piłkę do Apolinarskiego, ten z kolei ładnym zagraniem wysunął futbolówkę biegnącemu Krzysztofowi Traube, który bez chwili namysłu umieścił piłkę w siatce bramkarza z Otoku. Pierwsza bramka podniosła morały gryfowian, ale gra przez dłuższy czas toczyła się na bardzo podobnym poziomie. Dobrą sytuację miał w 29 minucie Ochocki, ale bramkarz bez trudu obronił jego strzał.

W drugiej połowie przyjezdni poderwali się do walki i zaczęli przeprowadzać wiele skutecznych akcji, jednak nie potrafili stworzyć dogodnej sytuacji, ponieważ sędzia często sygnalizował spalonego. Dopiero w 65 minucie w ładny sposób piłkarze Gryfa zdobyli bramkę po skutecznej akcji Ochockieg i Mizioła, który umieścił piłkę w siatce gości. Do końca meczu obie drużyny toczyły wyrównaną walkę, ale żadna z nich nie potrafiła stworzyć już dogodnej sytuacji. Piłkarze z Gryfowa mimo zwycięstwa nadal muszą walczyć o utrzymanie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znowu auto na chodniku

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Wpadka na inaugurację

Pucharowe derby dla Victorii

Siatki mają chronić karkonoskie murawy

Zatrzymano nielegalny transport starych opon

KKS rozbity 14:0!

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
692
Tak
20%
Nie
76%
Nie wiem
5%