Czytających: 8238

Jelenia Góra: Dwa pewne zwycięstwa Chojnika

Sobota, 3 września 2011, 11:32
Aktualizacja: 11:33
Po 2 latach piłka wróciła na boisko do Parku, KS Chojnik gra na swoim terenie. Pierwszy mecz rozegrali młodzicy którzy pokonali zawodników z Mirska 6:2.

Pierwszego gola zdobył Owsiejewicz wyprowadzając ciepliczan na prowadzenie. Kolejne gole w pierwszej połowie strzelali jeszcze Rosiński, Łyczak i Zaleszczyk ustalając wynik pierwszej połowy na 4:0. Po przerwie ciepliczanie na chwilę oddali inicjatywę i zrobiło się 4:2. Druga stracona bramka podziałała mobilizująco, ciepliczanie jeszcze dwukrotnie trafili do siatki rywali. Autorami bramek byli Samek oraz Zaleszczyk.

Bardzo udane rozpoczęcie sezonu, wreszcie na swoim boisku, prace przeciągnęły się trochę, ale jesteśmy zadowoleni z ich efektów. Mecz bardzo udany, dużo gry w piłkę, to bardzo cieszy oraz zdobycze bramkowe. Idziemy w dobrym kierunku chcemy być mocni i mieć w swoich szeregach dużo młodych adeptów piłki nożnej – podsumował trener Michałek.

Skład Chojnika: Pietruczuk, Banaś, Mężyk, Maran, Sołtysiak, Dulny, Rosinski, Zaleszczyk, Łyczak, Kaczmarczyk, Bródka, Kondraciuk, Stronski, Samek, Proietti, Grabke

Bardzo udanie rozpoczęli sezon także trampkarze cieplickiego Chojnika. Choć wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku, to gra Chojnika zachwyciła wielu dopingujących kibiców. Mecz rozpoczął się od straty bramki po precyzyjnym strzale z około 20 metra jednego z zawodników Mirska. Jeszcze przed przerwą wyrównał Jączy, uderzając zza pola karnego. Po przerwie dwukrotnie do bramki rywali trafił Lekszycki Chojnik wygrał ostatecznie z Włókniarzem 3:1.

Wiele dobrych podań, gra skrzydłami, bardzo dobra gra w obronie – to bardzo cieszy. Ciężka praca na obozie daje efekty chłopcy wypadli bardzo dobrze. Fantastycznie zagrał Michał Krzysztofiak duże słowa uznania, rzadko chwalę kogoś indywidualnie, ale za takie spotkanie Michałowi to się po prostu należy. Oczywiście brawa dla całego zespołu – dodał szkoleniowiec naszej ekipy

Skład Chojnika: Milniczuk, Krzysztofiak, Jączy, Winiarz, Mężyk, Pietruczuk, Staszak, Michałek, Sutor, Lekszycki, Szyrwiel, Michał Krawiec, Mateusz Krawiec, Łyczak, Banaś, Białas, Stroiny