MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Co nas czeka na boiskach niższych lig piłkarskich?

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 27 kwietnia 2012, 17:05
Aktualizacja: 17:11
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W najbliższy weekend na boisku w walce o ligowe punkty pojawią się zawodnicy występujący w jeleniogórskiej okręgówce, klasie A i B.

22. kolejka jeleniogórskiej okręgówki
Czarni Lwówek Śląski - Leśnik Osiecznica 28 kwietnia, 17:00
Piast Wykroty - Lotnik Jeżów Sudecki 28 kwietnia, 16:00
Olsza Olszyna Lubańska - Victoria Ruszów 28 kwietnia, 13:00
Pagaz Krzeszów - Olimpia Kowary 29 kwietnia, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Olimpia Kamienna Góra 28 kwietnia, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka - Łużyce Lubań 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Wojcieszów - Piast Dziwiszów 29 kwietnia, 15:00
GKS Raciborowice - Włókniarz Mirsk 29 kwietnia, 12:00

19. kolejka klasy A – grupa I
Czarni Strzyżowiec - Piast Bolków 29 kwietnia, 15:00
Woskar Szklarska Poręba - Orzeł Lubawka 29 kwietnia, 17:00
Pogoń Świerzawa - KS Łomnica 29 kwietnia, 17:00
Chojnik Jelenia Góra - Victoria Czadrów 29 kwietnia, 11:00
Orzeł Mysłakowice - Nysa Wolbromek 29 kwietnia, 11:00
Mitex Podgórzyn - Halniak Miłków 29 kwietnia, 16:00
Pub Gol Jelenia Góra - KS 1946 Chełmsko Śląskie 0:3 (wo)

19. kolejka klasy A – grupa II
Włókniarz Leśna - Orzeł Platerówka 29 kwietnia, 15:00
LZS Radostów - Jaśnica Opolno Zdrój 29 kwietnia, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Pogoń Markocice 29 kwietnia, 15:00
Chmielanka Chmieleń - Gryf Gryfów Śląski 29 kwietnia, 15:00
Bazalt Sulików - Sudety Giebułtów 29 kwietnia, 15:00
Skalnik Rębiszów - Stella Lubomierz 29 kwietnia, 15:00
Błękitni Studniska Dolne - Cosmos Radzimów 29 kwietnia, 11:00

19. kolejka klasy A – grupa III
Iskra Łagów - LKS Ocice 29 kwietnia, 11:00
GKS Iwiny - Hutnik Pieńsk 29 kwietnia, 11:00
Sparta Zebrzydowa - LZS Łaziska 29 kwietnia, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Cosmos Milików 29 kwietnia, 14:00
Jawa Otok - Górnik Węgliniec 29 kwietnia, 11:00
Olimpia Jędrzychowice - LZS Radogoszcz 29 kwietnia, 16:00
KS Łąka - Przyszłość Dłużyna 29 kwietnia, 11:00

16. kolejka klasy B – grupa I
Amfibolit Leszczyniec - Gnejs Ogorzelec 29 kwietnia, 11:00
Bóbr Opawa - Czarni Przedwojów 29 kwietnia, 11:00
Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław 29 kwietnia, 11:00
Spójnia Sady - Dolomit Pisarzowice 29 kwietnia, 14:00
Bóbr Marciszów - Orły Lipienica 29 kwietnia, 11:00
LZS Janiszów - Uran Okrzeszyn 29 kwietnia, 11:00

19. kolejka klasy B – grupa II
Bobry Wojanów - LZS Kostrzyca 29 kwietnia, 11:00
Pogoń Wleń - Lechia Piechowice 29 kwietnia, 15:00
Gol Jelenia Góra - Juvenia Rybnica 29 kwietnia, 11:00
Sokół Sokołowiec - GLKS Czernica 29 kwietnia, 11:00
Lotnik II Jeżów Sudecki - Hottur Borowice 29 kwietnia, 11:00
Pub Gol II Jelenia Góra - Potok Karpniki 29 kwietnia, 15:00
KS Maciejowa - Rudawy Janowice Wielkie 29 kwietnia, 12:00

16. kolejka klasy B – grupa III
Bazalt Wojciechów - Fatma Pobiedna 29 kwietnia, 15:00
LZS Pisarzowice - Rolnik Rząsiny 29 kwietnia, 17:00
LKS Świecie - LZS Henryków 0:3 (wo)
Olsza II Olszyna Lubańska - KS Pasiecznik 29 kwietnia, 15:00
Granica Miłoszów - Kwisa Mroczkowice 29 kwietnia, 15:00
Pauzuje LZS Kościelnik

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Pamięci Henryka Tomaszewskiego

W Podgórzynie na remis

Bobry zwycięskie na koniec rundy

Wyszarpali zwycięstwo

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Pokonali lidera!

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
339
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%