MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Chojnik wygrywa i wkrótce nawiąże współpracę z Legią

Wiadomości: Nowogrodziec
Niedziela, 29 maja 2011, 14:50
Aktualizacja: 14:52
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W rozegranym w sobotę na stadionie w Nowogrodźcu meczu ligi młodzika KS Chojnik wygrał z miejscowym Chrobrym 4:1. Spotkanie toczyło się w bardzo szybkim tempie, na boisku dominowali świetnie dysponowani ciepliczanie.

Chrobry Nowogrodziec próbował dotrzymać kroku rywalom, ale zawodnicy Chojnika grali momentami na bardzo wysokim poziomie. Wynik do przerwy nie odzwierciedlał tego, co działo się na boisku. Dość przypadkowo stracona bramka w 5 min. podziałała bardzo mobilizująco na ciepliczan. Piłka wędrowała od nogi do nogi, akcje kończone strzałem często poprzedzane były nawet dwudziestoma podaniami. Dopiero w 25 min. Pietruczuk pięknym strzałem w okienko doprowadził do remisu. Po przerwie napór ciepliczan trwał nadal, płynne i składne akcje jeszcze trzykrotnie zostały zakończone zdobyczą bramkową. Na 2:1 podwyższył Samek najmłodszy zawodnik ciepliczan. Akcję sam na sam z bramkarzem na gola zamienił Kondraciuk. Wynik meczu na 4:1 ustalił po indywidualnej akcji Lekszycki.

To co dzisiaj pokazali moi chłopcy na boisku po prostu było wspaniałą ucztą. Pewnie zabrzmi to górnolotnie, ale to była eksplozja ciężkiej pracy wszystkich zawodników. W tym meczu, to nad czym pracowaliśmy na treningach zostało w pięknym stylu zaprezentowane a murawie. Panowie jestem z was dumny, z waszej postawy i zaangażowania – powiedział szczęśliwy trener Dariusz Michałek. – Jesteśmy po wstępnych rozmowach z działaczami Legia Warszawa w czerwcu podpiszemy umowę partnerską ze stołecznym klubem. Mam nadzieje ze współpraca ta przyniesie korzyści dla młodych zawodników Chojnika – dodał trener ciepliczan.

Skład Chojnika: Banaś, Mielniczuk, Krzysztofiak, Maran, Michałek, Pietruczuk, Proietti, Staszak, Zaleszczyk, Kaczmarczyk, Stroński, Dulak, Owsiejewicz, Winiarz, Lekszycki, Krawiec, Sutor, Kozłowski, Szyrwiel, Łyczak, Polański, Kondraciuk, Samek

Ogłoszenia

Czytaj również

Po błocie na śnieżne boisko

Sentymentalny powrót Watry

Mają w nosie pieszych

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~brawo 29-05-2011 15:57
Pozdro (L)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa remont Krakowskiej

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Bramkostrzelna Lechia

Rywalki w przerwie zrezygnowały z gry

O rozpadających się górach

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
1011
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%