Bramkostrzelna Lechia

Niedziela, 17 listopada 2019, 6:06
Aktualizacja: 6:31
Młodzicy piechowickiej Lechii są najskuteczniejszą drużyną IV ligi okręgowej, gdzie zajmują drugie miejsce i mają taki sam dorobek punktowy, co Lotnik Jeżów Sudecki (w bezpośrednim starciu wygrali młodzicy Lotnika). W ostatnim jesiennym spotkaniu ekipa Marcina Ramskiego wygrała przy Złotniczej z KKS–em Jelenia Góra 12:0.

Wicelider tabeli już w pierwszej połowie rozstrzygnął losy spotkania. Na listę strzelców wpisywali się: Bartosz Olas (x4), Krystian Kliminik (x2), Damian Filiczkowski (x3) i Marcel Świerczek, a po przerwie goście oszczędzali rywali i tylko raz zmienili rezultat. Wynik na 0:12 ustalił w 55. minucie Tomasz Janczura.

W tabeli grupy pierwszej IV ligi okręgowej Lechia Piechowice zajmuje 2. miejsce z dorobkiem 27 punktów (bramki 87:9), a pierwszy jest Lotnik Jeżów Sudecki (27 pkt., bramki 58:11). Zespół KKS-u kończy rundę na ostatnim - 12. miejscu (3 pkt., bramki 10:108).

KKS Jelenia Góra - Lechia Piechowice 0:12 (0:11)

KKS: Chruściel - Kornaga-Czartoliński, Góral, Gogoluk, Wójciuk, Zieliński, Skodlarski, Skowroński, Szoliba oraz Wasiucionek, Turowski, Łechtański, Smagur, Wawryk.
Lechia: Potapczyk - Filiczkowski, Janczura, Kilimnik, Olas, Popłoński, Świerczek, Usowicz oraz Szafarz, K. Najczuk.