Zalogowanych: 2

III liga siatkarzy: Z Miliczem bez sztycha

Poniedziałek, 18 marca 2024, 22:48
Aktualizacja: 22:56
Zawodnicy Karkonoskiego Klubu Siatkarskiego Jelenia Góra nie mieli nic do powiedzenia w starciu półfinałowym fazy play-off III ligi z MUKS-em Ziemią Milicką Milicz.

Przypomnijmy, że w sobotę w trakcie pierwszego meczu zespołem wyraźnie lepszym byli rywale, którzy wygrali w stolicy Karkonoszy 3:0. Ewentualna wygrana podczas niedzielnego rewanżu dawałaby nam możliwość walki w złotym secie o awans do wielkiego finału fazy play-off od awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Niestety nie było nawet blisko. Gospodarze w pełni wykorzystali atut własnego parkietu i ponownie triumfowali w wymiarze 3:0.

MUKS Ziemia Milicja Milicz - Karkonoski Klub Siatkarski Jelenia Góra 3:0 (25:18, 15:16, 25:17)

Drużyna z Milicza w finale fazy play-off zagra z BTS-em Elektros Bolesławiec, który minimalnie okazał się lepszy od SPS-u Modeko Brzeg Dolny. W pierwszym pojedynku drużyna z Bolesławca wygrała u siebie 3:2, lecz w rewanżu lepszy na własnym parkiecie był Brzeg Dolny (3:0). Złoty set należał jednak bolesławiczan. To oznacza, że w batalii o brąz zmierzymy się w dwumeczu właśnie z Brzegiem Dolnym. Pierwsza konfrontacja odbędzie się w Jeleniej Górze (sobota, 23 marca).