MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Życie na kredyt”. Spotkanie z Agnieszką Zydroń już dzisiaj

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 16 czerwca 2011, 7:54
Aktualizacja: 7:57
Autor: Petr
Fot. ...
Dzisiaj, 16 czerwca o godz. 19.00 w jeleniogórskim Orient Expressie odbędzie się spotkanie autorskie z Agnieszką Zydroń – autorką bestsellera „Zazdrość kobieca”. Tym razem, pisarka będzie promować swoją nową książkę „Życie na kredyt–jak uniknąć pułapki kredytowej”.

– Kredyty to największa pułapka XXI wieku. Najpierw mamią wizją szybkiego wzbogacenia się po czym duszą kolosalnymi odsetkami. Coraz więcej osób wpada w ich sidła, stąd, „Życie na kredyt” to poradnik o tym, jak uniknąć problemów czy jaką pożyczkę wybrać; które z nich są bezpieczne, a które najlepiej omijać szerokim łukiem – tłumaczy Agnieszka Zydroń.

Co ciekawe, książka bardzo dokładnie obrazuje proces zdobywania kredytów oraz związane z nimi oczekiwania i dramaty: euforię w momencie otrzymania pożyczki, radość z możliwości wydawania „nie swoich” pieniędzy, jak również psychiczne i fizyczne uzależnienie od każdej z rat. Słowem, interesująca lektura, na czasie, a dzisiaj – okazja do bliższego poznania autorki. Start: godz. 19.00. Wstęp wolny!

Ogłoszenia

Czytaj również

Studium na początek

Pożegnali Słońce

Teraz lepiej widać

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 16-06-2011 12:58
Bardzo interesujacy temat- na dzisiejszy czas kredytow natychmiastowych. Alicja Dusinska jak zwykle na topie (pozdrawiam). Mam nadzieje, ze zadne lepkie dlonie nie ukradna tym razem kameleona- w Jeleniej jest jakos wszystko mozliwe....W Oriencie spedzilam ostatnio bardzo mily wieczor w towarzystwie starych znajomych.Ala Dusinska jest osoba nadzwyczaj charyzmatyczna i mila. Jesli ktos pisze dyrdymaly jest to tylko zazdrosc. Uklony z Niemiec.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z historią

Już dziś otwarcie wystawy Andrzeja Kołodziejczyka w ODK

JGJ Festiwal za nami!

Requiem Verdiego na zakończenie

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
44
Tak
68%
Nie
32%
Nie wiem
0%