MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zwyrodnialec próbował zgwałcić swoją babcię

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 11 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 11 maja 2006, 14:27
Autor: TEJO
Pijany mężczyzna uzbrojony w siekierę chciał zgwałcić własną babcię. Rozebrał się przy niej i próbował zdjąć z kobiety bieliznę. Postrzelili go w rękę policjanci, ponieważ rzucił się na interweniujących funkcjonariuszy, których udało się wezwać niedoszłej ofierze.

W czwartek w nocy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odebrał telefon, w którym starsza kobieta (74 lata), mieszkanka podkowarsiej wsi, zrozpaczonym głosem wzywała pomocy.
– Z jej słów wynikało, że zamknęła się w swoim pokoju, do którego usiłuje się włamać, uzbrojony w siekierę, jej nietrzeźwy wnuk – poinformowała kom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Mężczyzna groził swojej babci zgwałceniem.

Dyżurny natychmiast wysłał pod wskazany adres patrol policjantów z Kowar. Po wbiegnięciu do mieszkania policjanci zobaczyli pijanego człowieka, który siekierą usiłował rozbić drzwi do jednego z pokojów. Wezwali go do odrzucenia siekiery.

Napastnik ruszył w kierunku policjantów, kierując siekierą na głowę jednego z nich. – Zaistniało realne zagrożenie życia policjanta. Oddał on w kierunku sprawcy strzał, raniąc go w rękę, w której trzymał siekierę – dodała Bagrowska.

Po udzieleniu postrzelonemu pierwszej pomocy i wezwaniu pogotowia, funkcjonariusze weszli do pokoju, w którym ukryła się starsza kobieta. Przerażona 74-letnia pani opowiedziała im, co się stało.

Z jej relacji wynikało, że w nocy do jej mieszkania przyszedł wnuk, 21-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Po wpuszczeniu młodego człowieka do środka kobieta zorientowała się, że trzyma on w ręku siekierę i do tego jest pijany.

W tym momencie sprawca oświadczył, że ją zgwałci i zaczął się rozbierać. Po zdjęciu spodni i slipek, zaczął zdejmować bieliznę zszokowanej kobiecie. W chwili, gdy starszej pani udało się wyrwać wnukowi, pobiegła do swojego pokoju gdzie się zamknęła.

Zadzwoniła na policję. Chcąc zmusić babcię do otworzenia drzwi, wnuk zagroził rozbiciem ich siekierą. Wtedy w mieszkaniu pojawili się policjanci.

Obecnie sprawca przebywa pod opieką medyczną w szpitalu, gdzie również pilnują go funkcjonariusze. Zwyrodnialca czeka sprawa w sądzie. Za popełniony grozi mu kara 25 lat więzienia lub nawet dożywocie, między innymi, za próbę zabicia policjanta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Powstanie ścieżka edukacyjna

Przetarg rozstrzygnięty

Zaklęcia Harmonii

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~gfg 11-05-2006 15:40
tak , najważniejsze że policjanta chchiał zabić , to dlatego ta kara, bo za babcie by nie siedział, to polska właśnie
~rysiek 11-05-2006 17:36
no niezle,a takie laski smigaja po swiece,zwyrodnialec jakis,normalny facet idzie na bibke i ma....
~Jeronimo 11-05-2006 17:46
Powinni go wykastrować, co za pojebus!!
~Bunia 1921r. 12-05-2006 18:58
powolna babcia , kochająca petunie :pp - babuniaEx@balkonik.org.com

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wybory: Zwycięstwo PiS

Co z przebudową stadionu przy Lubańskiej?  

Mazolewski show!

Nie trzeba się bać defibrylatora

Obserwatorium na szczycie Śnieżki

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
97
Tak
60%
Nie
34%
Nie wiem
6%