MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zwycięstwo Prezesa & Juniora

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 21:26
Aktualizacja: 21:27
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W minioną sobotę 25 sierpnia na boiskach do piłki siatkowej na basenie MOS–u w Jeleniej Górze odbyły się czwarte zawody (turniej par) w piłce siatkowej amatorów z cyklu “Karkonosze Cup” 2012 organizowane przez Okręgowe TKKF “Karkonosze” wraz z MOS–em przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Jeleniej Góry.

W zawodach wystąpiło 12 dwuosobowych zespołów:
1. TKKF “ORLE” - Krystian Adamczak, Piotr Galus
2. PREZES & JUNIOR – Wojciech Zaremba, Marcin Lara
3. VCB KOWARY – Piotr Gwizdek, Paweł Gwizdekl
4. PAULINA & DOMINIKA – Paulina Łozowska, Dominika Jaworowska
5. WALDEK & MACIEK – Waldemar Han, Maciej Cholewiński
6. TOMEK & ANDRZEJ - Tomasz Piasecki, Andrzej Konopka
7. BEZ NAZWY - Elżbieta Strel, Roksana Bukaczewska, Agnieszka Nowocień
8. GM TEAM - Grzegorz Sługocki, Michał Sługocki
9. CASINO ROYAL – Bartłomiej Świdziński, Marcin Florkowski
10. NONAME - Krzysztof Niewęgłowski, Paweł Kazisek
11. KAPITEAM - Damian Sokołowski, Piotr Gluza
12. NIETYKALNI – Adrian Złotkowski, MateuszKałamoniak

Turniej rozegrano systemem “brazylijskim” grając w meczu dwa sety do 15 punktów oraz ewentualny trzeci set do 10 punktów ( z przewagą 2 punktów).

Wyniki:
KAPITEAM - CASINO ROYAL 0 : 2 (1-15; 5-15)
BEZ NAZWY - NONAME 2 : 0 (15-11; 21-19)
TKKF “ORLE” - GM TEAM 2 : 0 (15-4; 15-11)
NIETYKALNI - PAULINA & DOMINIKA 0 : 2 (11-15; 5-15)
PREZES & JUNIOR - CASINO ROYAL 0 : 2 (11-15;7-15)
BEZ NAZWY - TOMEK & ANDRZEJ 0 : 2 (8-15; 6-15)
WALDEK & MACIEK - TKKF “ORLE” 1 : 2 (15-10; 10-15; 8-10)
PAULINA & DOMINIKA - VCB KOWARY 0 : 2 (10-15; 11-15)
PREZES & JUNIOR - NIETYKALNI 2 : 0 (15-3; 15-5)
GM TEAM - BEZ NAZWY 2 : 0 (17-15; 15-9)
NONAME - WALDEK & MACIEK 0 : 2 (5-15; 9-15)
KAPITEAM - PAULINA & DOMINIKA 0 : 2 (9-15; 11-15)
CASINO ROYAL - TOMEK & ANDRZEJ 2 : 0 (15-12; 15-8)
TKKF “ORLE” - VCB KOWARY 2 : 1 (15-11;13-15; 10-6)
PAULINA & DOMINIKA - WALDEK & MACIEK 0 : 2 (8-15; 12-15)
GM TEAM - PREZES & JUNIOR 0 : 2 (8-15; 11-15)
VCB KOWARY - WALDEK & MACIEK 2 : 1 (10-15; 15-8; 10-7)
TOMEK & ANDRZEJ - PREZES & JUNIOR 0 : 2 (7-15; 9-15)

Półfinały
CASINO ROYAL - VCB KOWARY 2 : 0 (15-10; 15-11)
TKKF “ORLE” - PREZES & JUNIOR 0 : 2 (10-15; 7-15)

Mecz o trzecie miejsce
TKKF “ORLE” - VCB KOWARY 2 : 0 (15-3; 15-13)

Wielki finał
PREZES & JUNIOR - CASINO ROYAL 2 : 1 (22-20; 11-15; 13-11)

Tabela końcowa IV turnieju

1. (14) PREZES & JUNIOR – Wojciech Zaremba, Marcin Lara
2. (12) CASINO ROYAL – Bartłomiej Świdziński, Marcin Florkowski
3. (10) TKKF “ORLE” - Krystian Adamczak, Piotr Galus
4. (9) VCB KOWARY – Piotr Gwizdek, Paweł Gwizdekl
5. (8) WALDEK & MACIEK – Waldemar Han, Maciej Cholewiński
TOMEK & ANDRZEJ - Tomasz Piasecki, Andrzej Konopka
7. (6 ) PAULINA & DOMINIKA – Paulina Łozowska, Dominika Jaworowska
GM TEAM - Grzegorz Sługocki, Michał Sługocki
9. (4) KAPITEAM - Damian Sokołowski, Piotr Gluza
NONAME - Krzysztof Niewęgłowski, Paweł Kazisek
BEZ NAZWY - Elżbieta Strel, Roksana Bukaczewska, Agnieszka Nowocień
NIETYKALNI – Adrian Złotkowski, MateuszKałamoniak

Przy miejscu podano ilość punktów rankingowych zdobytych w czwartym turnieju.

Punkty rankingowe, po czterech turniejach, zaliczone do cyklu .“Karkonosze Cup” 2012

Wojciech Zaremba 60
Marcin Lara 60
Piotr Gwizdek 55
Krystian Adamczak 51
Waldemar Han 49
Tomasz Piasecki 45
Paweł Gwizdek 41
Andrzej Konopka 40
Maciej Cholewiński 39
Wojtek Rećko 34
Karol Mroczkowski 34
Bartłomiej Świdziński 32
Ernest Mackało 31
Paulina Łozowska 31
Marcin Florkowski 30
Marco Kern 30
Tomasz Romańczyk 30
Jerzy Tabaka 30
Łukasz Szmydyński 27
Marcin Piłat 27
Tomasz Kafel 26
Piotr Galus 26
Dominika Jaworowska 25
Paweł Bojar 24
Bartosz Wojtowicz 24
Mateusz Frąc 20
Bartłomiej Świdziński 20
Kazimierz Dembiński 20
Bartłomiej Puszczyk 20
Adrian Złotkowski 18
Grzegorz Sługocki 18
Michał Sługocki 18
Krzysztof Pilawa 16
Kamil Prorok 16
Piotr Piechota 16
Agnieszka Nowocień 14
Piotr Giera 14
Krystian Ligiżyński 12
Konrad Walkowiak 12
Daniel Matusiak 12
Oskar Klimek 12
Patryk Obolewicz 12
Mateusz Kaniewski 12
Maciek Bobyk 10
Karolina Majewska, 10
Jerzy Sarna 10
Kamila Fulara 10
Agnieszka Madej, 10
Jarosław Wilusz 10
Damian Rudy 8
Marek Urbańczyk 8
Michał Mackiewicz 8
Rafał Olszawy 8
Agnieszka Mendelt 6
Rafał Niesobski 6
Łukasz Niesobski 6
Kuba Cieniawski 6
Kamil Niedziewicz 6
Patryk Grzędziel 6
Piotr Siwka 6
Alicja Delestowicz 5
Grzegorz Delestowicz 5
Michał Oblewicz 4
Kamil Orzoł 4
Damian Sokołowski 4
Piotr Gluza 4
Krzysztof Niewęgłowski 4
Paweł Kazisek 4
Elżbieta Strel 4
Roksana Bukaczewska 4
Mateusz Kałamaniak 4
Jędrzej Huta 2
Kamil Łęcki 2
Rafał Szafrański 2
Paweł Mańka 2
Tomasz Idziak 2

Zapraszamy na piąty (ostatni) turniej cyklu .“Karkonosze Cup” 2012, który zostanie rozegrany w dniu 01.09.2012 (sobota) od godz. 10,00 na boiskach do piłki siatkowej plażowej na basenie MOS przy ul. Sudeckiej (zapisy w godzinach 9,30 – 9,50).

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sprawne Jelonki

Zwycięsko kończą sezon sportowy 2019

Siatkarska Licealiada dziewczyn

Karpacz rezygnuje z fajerwerków

Rok niespełnionych obietnic

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Bike Maraton 2020. Znamy kalendarz!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
984
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%