Zwycięstwo po słabym meczu

Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 21:34
Aktualizacja: 21:36
W niedzielnym spotkaniu 7. kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodziczek KPR MOS Jelenia Góra pokonał KPR I Gminy Kobierzyce 14:8. Już po wyniku widać, że mecz nie był porywającym widowiskiem, ale najważniejsze są trzy punkty, którego do swojego dorobku dopisały podopieczne Marty Oreszczuk.

Żółto-niebieskie od początku zaznaczyły swoją przewagę na boisku - w 12. minucie było 5:1, jednak po obu stronach szczypiornistki raziły nieskutecznością i błędami indywidualnymi. Do przerwy miejscowe prowadziły 8:3, a po zmianie stron obraz gry nie uległ poprawie. Nadal lepsze były młodziczki z Jeleniej Góry i zasłużenie pokonały drużynę Beaty Skalskiej 14:8.

Następne spotkanie jeleniogórzanki rozegrają 13 stycznia w Kobierzycach - z drugim zespołem KPR-u. W ligowej tabeli nasz zespół umocnił się na drugim miejscu. Liderem jest Dziewiątka Legnica, która ma na swoim koncie komplet 8 zwycięstw. Trzecie w tabeli Zagłębie Lubin i czwarty Włókniarz Mirsk tracą do ekipy Marty Oreszczuk po 6 punktów.

KPR MOS Jelenia Góra – KPR I Gminy Kobierzyce 14:8 (8:3)
KPR JG: Rzadkosz 5, Kulas 4, Szczędor 3, S. Salewska 1, Wasilewska 1, Stankiewicz, Łyczkowska, Gozdowska, Romejko, Solarz, Pawłowicz.
KPR GK: Smoleń 7, Żuk 1, A. Dobrowolska, Ramotowska, H. Dobrowolska, Ligas, Leżaj, Rybczyńska, Kiepura, Burnat.