Zwycięstwo Karkonoszy z dedykacją dla prezesa

Wiadomości: Lwówek Śląski
Środa, 18 sierpnia 2010, 21:16
Aktualizacja: 21:17
Autor: arec
Podopieczni Tomasza Lizaka nie pozostawili żadnych złudzeń piłkarzom Czarnych Lwówek Śląski, zwyciężając 4:0.

Karkonosze już w pierwszej połowie prowadziły 2:0 po bramce Konrada Koguta i samobójczym golu gospodarzy. W przerwie trener Lizak polecił drużynie oszczędzać siły przed sobotnim spotkaniem z BKS Bobrzanami Bolesławiec. Mimo to Karkonosze zdołały podwyższyć prowadzenie. Tym razem do bramki rywali trafiali Mateusz Durlak, który wykonywał rzut karny i Marcin Krupa.

Dzisiejszy mecz zbiegł się z 60 urodzinami prezesa Tadeusza Dudy, któremu drużyna zadedykowała wysokie zwycięstwo.

Czarni Lwówek Śląski – Karkonosze Jelenia Góra 0:4 (0:2)

Bramki dla Karkonoszy: Kogut, Durlak, Krupa

Karkonosze: Dubiel, Walczak, Wawrzyniak, Polak, Jurkowski, Kołodziejczyk (Kik), Kogut (Gęca), Kowalski (Wojtas), Durlak (Gałuszka), Han, Krupa.