Dolny Śląsk: Zwycięstwo "Karkonoszy" w Jaworze

Niedziela, 5 września 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2006, 15:16
Autor: PK
Miłą niespodziankę sprawili w sobotę piłkarze jeleniogórskich Karkonoszy, którzy pokonali 3-1 na wyjeździe wyżej plasującą się w tabeli przed tym meczem Kuźnię Jawor!

Pierwsza połowa meczu przebiegała w sennej atmosferze, jednak ku radości 18-sto osobowej grupy kibiców z Jeleniej Góry zakończyła się prowadzeniem podopiecznych trenera Radziszewskiego 1-0. Autorem gola był Bizoń, który celną główką pokonał bramkarza gospodarzy.    W drugiej połowie obie ekipy żwawiej zabrały się do roboty. W 69-ej minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Szybką kontrę Kuźni celnym strzałem wykończył Ogórek. Na szczęście dla nas taki stan rzeczy trwał zaledwie 9 minut i w 78-ej minucie Tomek Malinowski ponownie dał prowadzenie Karkonoszom. Rywale rozpaczliwie próbowali jeszcze odwrócić losy spotkania, ale w 86 minucie zostali skarceni po raz trzeci. Tym razem autorem gola był Kowalski, który po podaniu Malinowskiego ustalił wynik na 3-1 dla jeleniogórzan. Gratulujemy i czekamy na pierwsze punkty na własnym boisku, bo jak do tej pory zdobywamy je tylko na wyjeździe.