MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zwycięstwo Górnika w stolicy Karkonoszy

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 31 grudnia 2014, 15:45
Aktualizacja: 15:52
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Ekipa Górnika Wałbrzych prowadzona przez Włodzimierza Ciołka okazała się najlepsza podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej Młodzików o Puchar Zakładu Ochrony Środowiska „Decybel” w Jeleniej Górze.

Olimpia Kamienna Góra - KKS Jelenia Góra 2:2
Górnik Wałbrzych - LTS Leśna 1:0
Olimpia Kowary – Lotnik Jeżów Sudecki 1:2
FK Jablonec - Baszta Wałbrzych 2:0
Karkonosze Jelenia Góra - Śląsk W-w II 0:0
Wyniki:
KKS Jelenia Góra - FK Jablonec 0:2
Karkonosze Jelenia Góra - LTS Leśna 0:0
Olimpia Kowary – Śląsk Wrocław II 0:1
Śląsk Wrocław I - Olimpia Kamienna Góra 2:2
Górnik Wałbrzych - Lotnik Jeżów Sudecki 0:1
FK Jablonec - Śląsk Wrocław I 3:0
Karkonosze Jelenia Góra - Lotnik Jeżów Sudecki 3:0
Olimpia Kowary – Górnik Wałbrzych 0:2
KKS Jelenia Góra - Baszta Wałbrzych 1:0
Śląsk W-w II - LTS Leśna 0:4
Śląsk Wrocław I - Baszta Wałbrzych 3:0
Lotnik Jeżów Sudecki - Śląsk W-w II 2:0
Olimpia Kowary – Karkonosze Jelenia Góra 2:1
FK Jablonec - Olimpia Kamienna Góra 0:0
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Wałbrzych 0:2
Baszta Wałbrzych - Olimpia Kamienna Góra 0:1
Śląsk W-w II - Górnik Wałbrzych 0:2
Olimpia Kowary – LTS Leśna 3:4
KKS Jelenia Góra - Śląsk Wrocław I 1:1
Lotnik Jeżów Sudecki - LTS Leśna 0:0

Mecz o 9. miejsce: Śląsk Wrocław I – Baszta Wałbrzych 0:1
Mecz o 7. miejsce: Karkonosze Jelenia Góra - KKS Jelenia Góra 0:0 k.2:1
Mecz o 5. miejsce: LTS Leśna – Śląsk Wrocław II 1:0
Mecz o 3. miejsce: Olimpia Kamienna Góra – Lotnik Jeżów Sudecki 0:1
Mecz o 1. miejsce: FK Jablonec – Górnik Wałbrzych 0:3

Kolejność końcowa:
1. Górnik Wałbrzych - trener: Włodzimierz Ciołek
2. FK Jablonec Jan Kozderka
3. Lotnik Jeżów Sudecki Leszek Żołądziejewski
4. Olimpia Kamienna Góra Adam Nowak
5. LTS Leśna Mariusz Sidor
6. Śląsk Wrocław II Piotr Jagieła
7. Karkonosze Jelenia Góra Paweł Walczak
8. KKS Jelenia Góra Grzegorz Królikowski
9. Baszta Wałbrzych Marek Figurski
10. Śląsk Wrocław I Radosław Bella
11. OlimpiaKowary Sebastian Szujewski

Najlepsi zawodnicy:
zawodnik - Jakub Piątek /Górnik Wałbrzych/
strzelec - Maks Kwiatkowski /LTS Leśna/
bramkarz - Gabriela Zioła /Olimpia Kamienna Góra/

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Okręgówka bez Stelli

Będzie bezpieczniej

Kuchcikowo w SP 2

Mają dość Term Cieplickich

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Podział punktów w Wojcieszycach

Piłkarska integracja strażaków

Giełda pod Muzeum

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
337
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%