Czytających: 11679

Jeżów Sudecki: Zwycięstwem żegnają prezesa

Wtorek, 4 czerwca 2019, 7:27
Aktualizacja: 7:48
Piłkarze Lotnika w trudnej sytuacji pokazali, że potrafią się zmotywować i wywalczyć kolejny komplet punktów. W niedzielnym starciu z Hutnikiem Pieńsk podopieczni Artura Milewskiego zwyciężyli 5:0. Spotkanie (podobnie jak wszystkie mecze w okręgu jeleniogórskim) poprzedziła minuta ciszy na cześć Tadeusza Chwałka – prezesa Lotnika, który zmarł w miniony piątek.

Gospodarze bardzo szybko pokazali, że zamierzają zgarnąć kolejny komplet punktów. W 3. minucie wynik otworzył Damian Górgul. Po 30 minutach gry było już 2:0, bowiem do siatki trafił Krzysztof Białkowski. Tuż przed przerwą na 3:0 strzelił Szymon Szeliga. Po zmianie stron miejscowi dołożyli dwa ciosy - w 55. minucie Maciej Górski strzelił na 4:0, a w 70. minucie wynik na 5:0 ustalił Kamil Masel.

Pogrzeb Tadeusza Chwałka odbędzie się we wtorek (4.06) o godz. 14:00 na cmentarzu w Jeżowie Sudeckim.

Lotnik Jeżów Sudecki - Hutnik Pieńsk 5:0 (3:0)

Lotnik: Kustosz - Szwagrzyk, Szeliga (46' Górski, 75' Marmurenko), Górgul (53' Zawadzki), Wersocki, Ziomek, Pelowski, Niemirski (46' Lis), Masel, Kieć, Białkowski (53' Kierlik).
Hutnik: Koszewski - Ofiara, Adamowicz, Chmielecki, Dereń (78' Miśta), Duszyński, Golec, Jagiełło, Kiełbowicz, Martela (46' Brandys), Wojdak.