MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zwycięstwa jeleniogórzan w lidze Muay Thay

Wiadomości: Piotrków Trybunalski
Środa, 9 grudnia 2009, 10:17
Aktualizacja: Czwartek, 10 grudnia 2009, 10:54
Autor: ahawer
Fot. organizator
W sobotę w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się ostatnia w tym roku Liga Muay Thai i K1 Rules. Organizatorem imprezy był miejscowy klub TOM –CENTER.

Oprócz ligi odbył się mecz Tom Center reszta Polski.
Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników- Krzysztof Jutkiewicz i aktualny Mistrz Polski w Muay- Thai Seniorów Wojciech Oleksyk.
Pierwszy z nich skrzyżował rękawice z zawodnikiem Paco - Katowice. Pojedynek był bardzo wyrównany, momentami chaotyczny. Żaden z nich nie chciał oddać inicjatywy. Po trzy rundowym pojedynku decyzją 2:1 zwyciężył jeleniogórzanin.
W drugim pojedynku wystąpił Wojtek –OLO- Oleksyk. On również zmierzył się z zawodnikiem Paco - Katowice w formule K1 Riles. Pierwsza runda była „przespana” przez Wojtka.
Dopiero w kolejnej przejął inicjatywę i w konsekwencji po kopnięciu kolanem przeciwnik znalazł się na deskach. Po kolejnej akcji ponownie rywal Ola zostaje wyliczony przez sędziego.
Mino ciągłego ataku nie udało się zakończyć walki przed czasem. Ostatecznie jeleniogórzanin wygrał decyzją sędziów 3:0.
W lutym 2010 r. Wojtek po raz kolejny wylatuje do Tajlandii by tam w gym-ie Suwit Camp przygotować się kolejnej zawodowej walki w Muay – Thai. Ostatni swój pojedynek wygrał z Tajlandczykiem przez KO (uderzeniem łokciem w głowę). Trzymamy kciuki za kolejne walki!

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stoi kolej na Kopę

Studium na początek

Puchar makroregionu Oyama

Bieg Niepodległości

Radni KO przeciw kupcom?

O rozpadających się górach

Jubileusze małżeńskie

Będzie kręcone!

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
870
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%