MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Zrób coś dobrego z pamięcią

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 5 października 2008, 8:56
Aktualizacja: 8:57
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Do 15 października mogą się zgłaszać chętni, którzy pragną dokształcić się w dziedzinie edukacji twórczej, poprawić własną pamięć i rozwinąć się w sposób szczególny.

Szereg warsztatów i ciekawych wykładów czeka na wszystkich, którzy wezmą udział w II Konferencji z zakresu twórczych technik edukacyjnych. – Przewidujemy pięć wykładów i cztery warsztaty, pokaz filmów edukacyjnych, spektakli teatralnych, prezentację metody kolorowych punktów i instrumentów Orffa wg prof. Detleva Cramera z Berlina – zapowiada Koryna Opala-Wnuk, teatrolog i arteterapeutka.

Na konferencję, której początek zaplanowano na 23 października, przyjadą wybitni specjaliści w dziedzinie psychologii rozwojowej, w tym, dr Swietłana Masgutowa, prof. Wiesław Karolak, Katarzyna Klimowicz z Warszawy. O bajce w edukacji twórczej opowie Olga Handford z Londynu, która w szczególny sposób interesuje się polską arteterapią. Marek Szurawski zachęci do maksymalnego wykorzystania ludzkiej pamięci i zwiększenia skuteczności uczenia się.

Kartę uczestnictwa można pobrać ze strony www.jck.pl a więcej wiadomości udzieli koordynatorka przedsięwzięcia, Koryna Opala-Wnuk pod nr. telefonu 0 75 75 643 880.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Śmierć na żwirowni

Będzie nowa świetlica

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Sabath 5-10-2008 20:59
pamięć to ja mam niską i raczej bym się nie nadawał chyba
~com 7-10-2008 3:20
W "kolorowych punktach" jestem dobry, ale czy chodzi o te same punkty? Arteterapia jest mi obca i nie wiem czy może mi się do czegoś przydać, wolałbym się poćwiczyć w derabotokamii onokautenicznej. A tak w ogóle to sam mógłbym pouczyć innych z zakresu twórczych technik np. jak zrobić coś z niczego lub dlaczego wylatuje to i owo. Pamięć mam dobrą jak zażyję ambrozji :) a dodatkowo ćwiczę poprzez łapanie much za każdym razem innej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Na Krośnieńskiej wybudują chodnik  

Odpust na Śnieżce

Sołectwa kupują defibrylatory

Czytelniczka: drogo i brudno

Zamienili przejście w parking

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
507
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%