MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zrób coś dobrego z pamięcią

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 5 października 2008, 8:56
Aktualizacja: 8:57
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Do 15 października mogą się zgłaszać chętni, którzy pragną dokształcić się w dziedzinie edukacji twórczej, poprawić własną pamięć i rozwinąć się w sposób szczególny.

Szereg warsztatów i ciekawych wykładów czeka na wszystkich, którzy wezmą udział w II Konferencji z zakresu twórczych technik edukacyjnych. – Przewidujemy pięć wykładów i cztery warsztaty, pokaz filmów edukacyjnych, spektakli teatralnych, prezentację metody kolorowych punktów i instrumentów Orffa wg prof. Detleva Cramera z Berlina – zapowiada Koryna Opala-Wnuk, teatrolog i arteterapeutka.

Na konferencję, której początek zaplanowano na 23 października, przyjadą wybitni specjaliści w dziedzinie psychologii rozwojowej, w tym, dr Swietłana Masgutowa, prof. Wiesław Karolak, Katarzyna Klimowicz z Warszawy. O bajce w edukacji twórczej opowie Olga Handford z Londynu, która w szczególny sposób interesuje się polską arteterapią. Marek Szurawski zachęci do maksymalnego wykorzystania ludzkiej pamięci i zwiększenia skuteczności uczenia się.

Kartę uczestnictwa można pobrać ze strony www.jck.pl a więcej wiadomości udzieli koordynatorka przedsięwzięcia, Koryna Opala-Wnuk pod nr. telefonu 0 75 75 643 880.

Ogłoszenia

Czytaj również

Niebezpieczne wyzwania

Wypadek przy baniakach  

Groźnie na szlakach

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Sabath 5-10-2008 20:59
pamięć to ja mam niską i raczej bym się nie nadawał chyba
~com 7-10-2008 3:20
W "kolorowych punktach" jestem dobry, ale czy chodzi o te same punkty? Arteterapia jest mi obca i nie wiem czy może mi się do czegoś przydać, wolałbym się poćwiczyć w derabotokamii onokautenicznej. A tak w ogóle to sam mógłbym pouczyć innych z zakresu twórczych technik np. jak zrobić coś z niczego lub dlaczego wylatuje to i owo. Pamięć mam dobrą jak zażyję ambrozji :) a dodatkowo ćwiczę poprzez łapanie much za każdym razem innej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bulwar nad Kamienną już otwarty  

Bilety do Term Cieplickich za pół ceny! (komunikat)

XX Karkonoskie Dni Lajtowe już wkrótce

Jest nowy skwerek

Pamięci Henryka Tomaszewskiego

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
362
Tak
62%
Nie
35%
Nie wiem
3%