MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zostawił list pożegnalny i poszedł na spacer

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 19 marca 2009, 14:54
Aktualizacja: 23:06
Autor: Angela
Cztery godziny trwały poszukiwania 29–latka, który pokłócił się ze swoją przyjaciółką, napisał list pożegnalny i wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Kobieta w obawie o to, że jej towarzysz życia chce popełnić samobójstwo, zgłosiła sprawę policji.

29-letni jeleniogórzanin z ulicy Sudeckiej wyszedł dzisiaj z domu około godziny ósmej rano po uprzedniej awanturze, w jaką wdał się ze swoją partnerką, z którą zamieszkiwał. Po wyjściu z mieszkania miał iść do pracy, jednak do niej nie dotarł.

Wychodząc zostawił natomiast ukochanej list pożegnalny. Kobieta po sprawdzeniu, że narzeczonego nie ma w pracy zgłosiła się na policję. Podejrzewała, że jej przyjaciel chce popełnić samobójstwo. Policjanci ustalili rysopis mężczyzny i rozpoczęli poszukiwania zaginionego.

– Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania od miejsc, w których najczęściej podejmowane były próby samobójcze – mówi rzecznik prasowy policji, Edyta Bagrowska. Po około czterech godzinach poszukiwań, policjant z psem tropiącym znalazł poszukiwanego w drodze na „Grzybek”. Mężczyznę przywieziono na komisariat policji, ale podczas przesłuchania okazało się, że nie miał on żadnych myśli samobójczych. Po prostu poszedł na spacer.

Ogłoszenia

Czytaj również

Defibrylator w centrum Jeleniej Góry  

Pociągiem do Pragi

Finisz remontu

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~War....... 19-03-2009 18:12
Widac baba nawet jest przyczyna targniecia sie........musial miec fajna babke.
~Maślana 19-03-2009 20:49
ja przynajmniej raz w tygodniu zostawiam taki list. Moje kobiety przyzwyczaiły. A po powrocie do domu (domów) czuję się jak nowo narodzony.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odpust na szczycie

Akcja Segregacja

John Quincy Adams w Kotlinie Jeleniogórskiej

Głos śledczych w sprawie prezesa DIOZ

Tłok na warsztatach

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
486
Tak
86%
Nie
10%
Nie mam zdania
5%