MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zostaw „Ślady”. Weź udział w konkursie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 22 kwietnia 2011, 18:18
Aktualizacja: 18:20
Autor: RED
Robisz zdjęcia? Masz talent literacki? Osiedlowy Dom Kultury proponuje konkurs dotyczący regionu w formule otwartej dla wszystkich zainteresowanych.

Konkurs pod nazwą „Ślady” ma charakter otwarty. Wystarczy zrobić ciekawe zdjęcia lub napisać coś, co ma związek z Jelenią Górą i jej okolicami.

Udział w zmaganiach jest nieodpłatny. – Konkurs kierowany jest zarówno do amatorów jak i profesjonalnych twórców, bez względu na wiek, wykształcenie, zawód i miejsce zamieszkania. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie własnych prac literackich bądź fotograficznych związanych tematycznie z regionem jeleniogórskim (z jego historią, kulturą, obyczajowością, teraźniejszością) oraz karty zgłoszenia – informuje Andrzej Kryszpin z Osiedlowego Domu Kultury.

Prace powinny zostać złożone lub nadesłane w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 czerwca 2011 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Osiedlowy Dom Kultury; ul. K. Trzcińskiego 12; 58-506 Jelenia Góra.

Nadesłane prace fotograficzne i literackie oceniane będą w grupach wiekowych: dziecięco-młodzieżowej oraz dorosłych. Pula dla zwycięzców to cztery tysiące złotych, jednak przeznaczone są tylko dla dorosłych laureatów. Ci poniżej 18 lat dostaną nagrody rzeczowe. O ile cokolwiek dostaną, bo jury może zdecydować o innym podziale nagród. Ceremonia zakończenia połączona z wystawą i pokonkursowym wydawnictwem odbędzie się 1 września. Szczegóły – na stronie ODK.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Młodzież ZSRA o jakości powietrza  

Warsztaty modelarskie

VII Dolnośląski Kongres Samorządowy

Już 50 lat razem

Odbudowa mostu

Jest nowy skwerek

Teraz lepiej widać

Zamknięty szlak przez Kocioł Łomniczki

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
114
Tak
63%
Nie
35%
Nie wiem
2%