MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

Zostaw „Ślady”. Weź udział w konkursie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 22 kwietnia 2011, 18:18
Aktualizacja: 18:20
Autor: RED
Robisz zdjęcia? Masz talent literacki? Osiedlowy Dom Kultury proponuje konkurs dotyczący regionu w formule otwartej dla wszystkich zainteresowanych.

Konkurs pod nazwą „Ślady” ma charakter otwarty. Wystarczy zrobić ciekawe zdjęcia lub napisać coś, co ma związek z Jelenią Górą i jej okolicami.

Udział w zmaganiach jest nieodpłatny. – Konkurs kierowany jest zarówno do amatorów jak i profesjonalnych twórców, bez względu na wiek, wykształcenie, zawód i miejsce zamieszkania. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie własnych prac literackich bądź fotograficznych związanych tematycznie z regionem jeleniogórskim (z jego historią, kulturą, obyczajowością, teraźniejszością) oraz karty zgłoszenia – informuje Andrzej Kryszpin z Osiedlowego Domu Kultury.

Prace powinny zostać złożone lub nadesłane w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 czerwca 2011 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Osiedlowy Dom Kultury; ul. K. Trzcińskiego 12; 58-506 Jelenia Góra.

Nadesłane prace fotograficzne i literackie oceniane będą w grupach wiekowych: dziecięco-młodzieżowej oraz dorosłych. Pula dla zwycięzców to cztery tysiące złotych, jednak przeznaczone są tylko dla dorosłych laureatów. Ci poniżej 18 lat dostaną nagrody rzeczowe. O ile cokolwiek dostaną, bo jury może zdecydować o innym podziale nagród. Ceremonia zakończenia połączona z wystawą i pokonkursowym wydawnictwem odbędzie się 1 września. Szczegóły – na stronie ODK.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dary Lasu

Coraz więcej w mieście stojaków dla rowerów

Powalczą o puchar burmistrza

Nietypowy finał Ligi Rocka

Doczekają się ronda

BHPEX – outsourcing, dzięki któremu Twoja firma zaoszczędzi duże sumy!

Na miejskie inwestycje

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
729
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%