MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zostań z nami Św. Mikołajem

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 23 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 23 sierpnia 2018, 9:25
Autor: RP Straży Miejskiej w JG Grzegorz Rybarczyk
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a wraz z nim tak niecierpliwie wyczekiwana przez wszystkie dzieci choinka i związane z nią prezenty. You know men just need Breitling Replica Watches in UK.

Komendy Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Policji w Jeleniej Górze oraz Polski Czerwony Krzyż pragnąc wyjść naprzeciw takiemu zapotrzebowaniu, aby wszystkie dzieci w okresie Świątecznym miały na swych buziach uśmiech, podjęły się zorganizowania czwartej edycji Akcji Charytatywnej pod hasłem "Zostań z Nami Św. Mikołajem". Sometimes, men just wanna buy breitling replica watches which are sold online.

Organizując grupę inicjatywną zaprosiliśmy do współpracy przy tak wielkim przedsięwzięciu instytucje jeleniogórskie tj; Firmę przewozową Kry-Cha, Azart - Sat, Muzyczne Radio 105,8 FM, Coca Colę, Telewizje "Dami", Portal internetowy "Jelonka.com" oraz firmy zrzeszone w "Koalicji Na Rzecz Bezpieczeństwa". But almost women hates the Breitling Replica indeed. It makes me confused.

Podejmując się organizacji wystosowaliśmy pisma do szkół gdzie postawiliśmy warunki, które trzeba zachować przy typowaniu ucznia do wskazania na pomoc świąteczną:

1. Uczeń, który korzysta z obiadów dofinansowanych przez szkołę,

2. Uczeń, który otrzymuje podręczniki szkolne od Państwa,

3. Sytuacja materialna rodziców ( bezrobotni, mało zarabiający, uczeń z rodziny patologicznej).

Naszym staraniem przy organizowaniu paczek będzie zakupienie kurtek zimowych, butów, spodni, artykułów szkolnych i spożywczych.

Zwracamy się do PAŃSTWA z prośbą o włączenie się do pomocy przy organizacji świątecznej akcji przez wsparcie finansowych lub rzeczowych akcji. Prosimy o przekazywanie Państwa POMOCY (środki rzeczowe lub finansowe) do dnia 06.12.2005r. z uwagi na organizowanie zakupów i pakowanie paczek oraz organizowanie rozwożenia paczek w konwoju Świątecznym w dniach
19-21.12.2005r.

Środki finansowe prosimy wpłacać na konto
PCK 91-1090-1997-0000-0005-2800-0305

z zaznaczeniem "Zostań z Nami Św. Mikołajem", ".

Kontakt z organizatorami: Polski Czerwony Krzyż w Jeleniej Górze Kierownik Zarządu Regionalnego Halina Chruściel ul. Teatralna 1 tel. (075) 75 24 773 lub Grzegorz Rybarczyk Straż Miejska w Jeleniej Górze tel.75 251 62 w 29 lub 0 602 364 039. Organizując to przedsięwzięcie pragniemy przeprowadzić zbiórkę publiczną na terenie miasta oraz w okresie świątecznym imprezy mikołajkowe wspólnie z Policją, Strażą Pożarną na terenie hipermarketów. Podsumowanie akcji odbędzie się w dniu 22.12.2005r o godz.17.00
w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze koncertem muzycznym w wykonaniu dzieci.

Raz jeszcze prosimy o włączenie się do tak szczytnego celu jakim jest pomoc najuboższym.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS apeluje do mieszkańców

Promesa dla powiatu

Świetne półkolonie

Giną woreczki na psie odchody

Bilety MZK też podrożeją?

Wędrówka na Grodną

37. MFTU rozpoczęty!

Kolejowa po remoncie

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
640
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%