MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 29 maja
im. Magdaleny, Urszuli

Zostań w domu, trenuj aktywnie ping–ponga

Wiadomości: Jelenia Góra/Kraj
Wtorek, 31 marca 2020, 17:28
Aktualizacja: Środa, 1 kwietnia 2020, 15:24
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Czas epidemii możemy wykorzystać aktywnie, przekonują do tego Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. – realizatorzy III edycji Programu “Pingpongowe Marzenia z PSE”, w której na co dzień biorą udział wybrane polskie placówki edukacyjne.

Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi i Ministerstwem Sportu od stycznia 2020 roku realizują III edycję programu “Pingpongowe Marzenia z PSE”. Program stanowi integralną część Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego. Uczestnicy Programu – dzieci ze szkół podstawowych oraz klubów tenisa stołowego korzystają z bezpłatnych zajęć pozaszkolnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów tenisa stołowego. W III edycji programu, zajęciami objętych jest 1360 dzieci z całej Polski, a zajęcia są prowadzone przez ponad 100 trenerów.

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną i wstrzymanie zajęć w szkołach i klubach, Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z członkami polskiej kadry narodowej zachęcają młodzież do kontynuowania ćwiczeń w domach. Na kanałach social media PZTS publikowane są filmy instruktażowe, w których zawodnicy reprezentacji Polski pokazują pomysły na treningi, które można wykonywać w czasie epidemii. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.pzts.pl/ oraz na profilu na Facebooku – https://www.facebook.com/PZTofficial/.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Tenisowe sparingi przy Sudeckiej

Skwer Radiowej Trójki przetrwa?

Pociągiem do Karpacza, ale także do Legnicy?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 31-03-2020 22:48
Nie, tylko nie to. Proszę bez ogłupiania i tak już g..upiego społeczeństwa.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

Urząd Marszałkowski przejmuje linię kolejową do Świeradowa Zdroju

Karkonosze – tak blisko, tak bezpiecznie

Ruszy karuzela stanowisk?

Absolutorium dla wójta

Sonda

Otwarcie szkół dla najmłodszych uczniów nie oznacza normalnej nauki, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Czy to ma sens?

Oddanych
głosów
829
Tak
27%
Nie
68%
Nie wiem
5%