MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

Zostań liderem „szlachetnej paczki”!

Wiadomości: Jelenia Góra /region
Niedziela, 29 kwietnia 2012, 7:23
Aktualizacja: 7:24
Autor: Angela
Fot. Organizatorzy
Do 15 czerwca br. organizatorzy ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka” czekają na osoby z Jeleniej Góry i okolic, które chciałyby zostać liderami akcji. „Szlachetna Paczka” to ogólnopolski projekt realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Od 11 lat łączy potrzebujące rodziny z osobami, które chcą pomagać i czerpią z tego radość.

Dzięki akcji „Szlachetna Paczka” rodziny żyjące w ubóstwie otrzymują konkretną pomoc, dopasowaną do ich realnych potrzeb. Tylko w 2011 roku udało się pomóc niemal 12 tys. potrzebujących rodzin, a łączna wartość przekazanej pomocy wyniosła 18 mln zł.

- Obecnie w 430 lokalizacjach w całej Polsce poszukujemy osób, które chcą współtworzyć projekt jako liderzy – wolontariusze. Zapraszamy Cię do budowania zespołu wolontariuszy i koordynowania jego pracą, dbania o jak najlepszą pomoc rodzinom w potrzebie, organizacji zaplecza logistycznego w Twoim rejonie – piszą organizatorzy.

Kto może zostać liderem? Każdy, kto ma w sobie chęć pomagania i kocha ludzi, lubi pracę na wysokich obrotach i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, jest bardzo dobrze zorganizowany, odnosi sukcesy w koordynowaniu pracy innych, jest komunikatywny i lubi pracować z ludźmi, bierze odpowiedzialność za swoje działania i ich owoce.

Co można zyskać? Radość niesienia pomocy, udział w szkoleniach, rozwój cenionych na rynku pracy kompetencji: zarządzania zespołem, komunikacji, organizacji i motywowania, szansę sprawdzenia się w działaniu oraz nową paczkę przyjaciół i znajomych.

Chętni mogą się zgłaszać poprzez stronę internetową: www.superw.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Docenili grupę wieńcową

Roboty na Dworcowej

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Nostradamus 29-04-2012 13:47
LODY, LODY, LODY ... ktoś napisał programik, zaczerpnął kasę z dotacji UE i szuka f...rów którzy będą legitymizować ten projekt, aby okazał się potrzebny i słuszny. Takich projektów jest jak grzybów po deszczu, służą głownie utworzeniu stanowisk pracy dla kolejnej rzeszy, dyrektorów, kierowników, managerów, szkoleniowców, nauczycieli itd.
~wolontariusz 29-04-2012 17:41
kolego Nostradamus wymień chociaż jeden z projektów które tak działają!-podaj twarde dowody!!!! To co piszesz to bzdury. Stowarzyszenie Wiosna nie jest sponsorowane z UE!!!! Przeczytaj lepiej sobie jak działa Wiosna (szlachetna paczka) www.szlachetnapaczka.pl Jak już zdobędziesz odpowiednią wiedzę to wtedy wypisuj. Z mojej strony serdecznie zachęcam do tej inicjatywy i składania aplikacji na liderów.
~robaczek 3-05-2012 20:55
Super inicjatywa! Szlachetna Paczka - już 12 rok! :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rusza przebudowa ulicy

Senator zachęca do głosowania na maszty

Strategia rozwoju

Dla turystów

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
974
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%