MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Zostań liderem i zmieniaj rzeczywistość!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 25 marca 2011, 10:25
Aktualizacja: 10:25
Autor: Angela
Dziś o godzinie 16.30 w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze odbędzie się spotkanie na temat liderstwa i Stowarzyszenia Szkoły Liderów, którego uczestnicy biorą udział w programie Polsko–Amerykańskiej Fundacji Wolności. Chętni, którzy chcieliby się włączyć do tej grupy i zmieniać swoją rzeczywistość, mogą zgłaszać się do końca marca br.

Stowarzyszenia Szkoły Liderów w tym roku już po raz siódmy organizuje rekrutację do rocznego programu bezpłatnych szkoleń dla liderów różnych środowisk.

- Zapraszamy wszystkich, którzy działają na rzecz swoich środowisk, dostrzegają w nich potrzeby zmian i angażują innych, by je przeprowadzić. Chcą się rozwijać, jako liderzy i wzmacniać swoją pozycję, by skuteczniej zmieniać rzeczywistość. Nasi uczestnicy i absolwenci to liderzy lokalnych i ogólnopolskich organizacji pozarządowych, radni, wójtowie, burmistrzowie, nauczyciele, dyrektorzy szkół i domów kultury, przedsiębiorcy. Wśród nas są osoby, które chcą zmieniać świat na lepszy. Zmiany zaczynają od siebie i najbliższego otoczenia – mówi Natalia Dąsal, jedna z organizatorek piątkowego spotkania.

Program jest realizowany w całej Polsce. Ma 340 absolwentów, którzy wprowadzili znaczące zmiany w lokalnych społecznościach. W zakres działań wchodzi praca z osobą wspierającą indywidualny rozwój uczestnika, cykl szkoleń i warsztatów, wizyt studyjnych w wybranych organizacjach i wiele innych punktów.

By zgłosić się do programu, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.liderzy.pl. i dołączyć dwa listy rekomendacyjne. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2011 roku. Z listy zgłoszonych wybranych zostanie 45 osób. Szczegółowych informacji udziela Julia Rukowicz: tel. (22) 556 82 64; e-mail: liderzy@szkola-liderow.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

To wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie

Jeleniogórska PO wspiera Siemoniaka

Instrukcja obsługi dla gości pod Szrenicą

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~przećwiczone 25-03-2011 14:45
Andrzej Pawluszek przykładem
~usa 25-03-2011 20:06
Co to jest kształcenie liderów?Jakich liderów?Liderów czego? Chyba liderów od wszystkiego.Zatrudniajmy więc uniwersalnych liderów .Komu lidera ,komu lidera, komu ...ja idę do domu.U siebie sam jestem liderem dla siebie. Na tytuł lidera trzeba pracy wielu lat wysiłku.Tytuł lidera na papierze to jak fachman bez praktyki .Papier ma a gó.no umie.
~wera 1-04-2011 10:25
Kliknij : http://www.szkola-liderow.pl/ a potem wejdź w Aktualności i dalej w : 03.03.2011 Wizyta studyjna "Trans-Atlantic Junior Fellowship" w USA, a potem w zakładkę : Nasi liderzy i zobacz gdzie dostają pracę absolwenci Szkoły Liderów, jakie firmy ich poszukują {bo wiedzą, że ten człowiek już się sprawdził w działaniach i realizuje zachodnie standardy pracy). Znam wielu młodych, ambitnych ludzi, których marzeniem jest przejść pozytywnie rekrutację i móc uczestniczyć w programie tej szkoły. Są określone wymagania które trzeba spełniać. A potem (jak widać na stronie) już nigdy nie zostajesz sam na drodze swojej kariery, bo nadal do absolwentów adresowane są kolejne szkolenia i wizyty studyjne. Najważniejsze, że możesz poznać osobiście decydentów ze świata polityki, finansów i biznesu --oni również mają okazję poznać ciebie -aktywnego i ambitnego. Tu nie chodzi o papier, to fizyczne wprowadzenie "na salony" gdzie spotykają się "lide
~wera 1-04-2011 10:30
gdzie spotykają się "liderzy" życia społecznego i gospodarczego.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czesi są spóźnieni

Wandalizm czy profanacja?

Większość za zmianą

Karetki dla pogotowia

Jeleniogórski polonez

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
531
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%