MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Żona do adopcji” w JCK

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 27 grudnia 2018, 10:01
Aktualizacja: Piątek, 28 grudnia 2018, 6:15
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Organizator
Już 18 stycznia 2019 r. na scenie sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury pojawią się: Olga Borys, Marek Pituch i Jakub Wons. Znani aktorzy zaserwują miejscowej publiczności komedię Teatru Old Timers Garage pt. „Żona do adopcji” w reż. Jakuba Ehrlicha.

Opis spektaklu:
/ W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę.
Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka ośrodka adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć - zachęcają organizatorzy spektaklu.

Bilety: 60 zł do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Obwodnica otwarta!

Strajk, a co z maluchami?

O książce „Nad Śnieżnymi Kotłami”

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~T*E*J*O 27-12-2018 20:12
Tą Olgę to ja mogę adoptować 😘

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tu też ryzykują życie?

Scena dla talentów

W klimacie Wielkanocy

Tłumy za krzyżem

Wiwat Moniuszko!  

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
835
Tak
67%
Nie
29%
Nie wiem
3%